Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet valentin napon be vallani hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szilveszterkor iskertem meg jobban és hát akarva akaratlanul bele szerettem. A legjobb barátnõjétõl (aki tõrténetesen gyerekkori barátom) tudom hogy valamennyire én is be jövök a lánynak. Ha valentin nap alkalmas akkor en arra gondoltam hogy a tombhazuk elott varom egy doboz csaokival es valamilyen viraggal. Szoval ezekben kernem a segitsegeteket: ekkor meg erie el mondani, ha igen akkor milyen viraggal lepjem meg?

2013. jan. 25. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nyálas. De bizonyára mérhetetlenül romantikusnak fogják találni a lányok, és majd jól lehurrognak... :D
2013. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem egy kicsit édeskés. Mondjuk vigyél neki virágot de a vallomással várj egy pár napig , hm?
2013. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem jó ötlet, olyan erőltetetten nyáladzós lerohanás lenne

meg amúgy is, ismerkedés/randizás nélkül szerelmet vallani...nagyon komolytalanul hangzik

24/N

2013. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jártok már, együtt vagytok? Mert ha nem, akkor semmiképp ne mondd el szerintem, hogy szereted. Inkább olyasmivel állj elő, hogy szeretnéd jobban megismerni, tetszik neked, meg ilyenek. De ha nem jártok, akkor ne mondd neki, hogy "szeretlek".
2013. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el inkább egyszerűen randizni? Nem aznapra, hanem valamikorra máskorra... De ez valóban tényleg nagyon nyálas...
2013. jan. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ az illetőnek mi a véleménye a valentin napról, szerintem nyálas...
2013. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem,semmiképp!
2013. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem vallottak már szerelmet valentin-nap. Átjött hozzám a srác egy szál vörösrózsával, megmondta, hogy szeret és mivel annyira meglepődtem, hogy szinte szólni se tudtam mondta, hogy akkor ő most megy és gondoljam át nyugodtan. :D Kicsit ja, nyálas volt és hiába nem szeretem a csöpögös dolgokat igen is jó alkalom ilyet csinálni olyankor. Adva van a lehetőség, máskor meg szenvedhetsz randiszervezéssel.


Hiába írja mindenki hogy nyálas, fúj, meg neee és én is ezt mondanám, ennek ellenére jól esett a srác gesztusa. Késöbb összejöttünk. :)


Max egy rózsát vigyél, a csoki meg a vackok kicsit sok lenne már.

2013. jan. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!