Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok most komolyan hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok most komolyan hányszor mennek oda hozzátok ilyen szöveggel?

Figyelt kérdés
Pl: Hello már jó ideje nézlek téged szimpatikusnak tűnsz szeretnék/szeretnélek megismerni... ez és ehhez hasonló szöveggel odamennek hozzátok a fiúk? És egyébként ez csak szerintem hangzik hülyén vagy nem csak szerintem? (Tegyük hozzá szerintem elég sok minden hülyeségnek hangzik , de ez pláne...)
2009. szept. 1. 18:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztosítalak róla, hogy csak szerinted hangzik hülyén.

Mi lenne a normális és természetes ha nem ez? Diszkóban leinni magad és és úgy dugni, hogy fel sem fogod mit csinálsz? Esetleg társkereső? Megkérdezni mennyi az idő?

Nincs baj ezekkel sem, aki akarja csinálja. De a fenti a legegyszerűbb és legőszintébb.

2009. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
jó kis kiegészítés nem a kis pisis 15évesekre gondoltam, hanem 17-18+
2009. szept. 1. 19:01
 13/23 A kérdező kommentje:
ja és igen mg valami én sohase iszom és még nem is ittam le magam, nem cigizek nem stb... és ebben nem is akarok megváltozni.
2009. szept. 1. 19:02
 14/23 A kérdező kommentje:
Ja és még valami:D Lehet azért tűnik furának , mert a mai világban egyre kevesebb ilyet hallani ( mint ahogy ti is írjátok , de kipróbálom hátha bejön:))
2009. szept. 1. 19:03
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám sem jöttek még ilyen szöveggel...De nekem tetszene ha odajönne a srác és nyíltan elmondaná h szeretne megismerni:D Egyébként pedig nekem nem jönnek be a tutyi-mutyi srácok akik oda se mernek jönni hozzám...


Jobb,mint amikor az általánosba leszólítottak h ...-nak tetszem és h tetszik-e ő nekem,meg hogy úgy megb.sznának... és ehhez hasonló szövegekkel.Azt persze hozzáteszem,hogy ezek a D-sek voltak,akikben nagyrészt cigány vér (is) folyik.

14/L

2009. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ezzel a szöveggel semmi gond nincs, nem csicsás, de őszinte és illedelmes, abszolút ok szerintem! Egy komolyabb fickó hasonló szöveggel megy oda egy lányhoz!

Nem tudom, mi az a szöveg amire vágynál!

Pl: Hello kislány jössz baszni, vagy baszó jönni!?

22/F

2009. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem mondtak ilyet, de ha bejönne a fiú, biztos, hogy örülnék neki:) ha nem, akkor elég ciki lenne, mert nem tudnám hogy kedvesen és udvariasan hogy küldjem el...
2009. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert mit kéne csinálniuk szerinted? Ha még egy ennyire udvarias dolog is bunkóság, meg fura, meg hülyeség,akkor inkább te menj oda.
2009. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

hozzám már jöttek oda hasonló szöveggel, szerintem sokkal jobb, mintha pl megkérdezné h mennyi az idő (olyan is volt már)

de olyan is volt akit csak látásból ismertem gyakorlatilag, és odajött hozzám és kijelentette h teljesen belém van zúgva. legalább őszinte volt, úgyh ez is tetszett

20/L

2009. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nos, hozzám egy 42 éves férfi úgy jött oda, miközben barátnőmhöz sétáltam, hogy ő is a városközont felé megy, és látja, hogy én is egyedül vagyok, és ő is. Arra gondolt, mehetnénk együtt.. Helyes volt.. És megnyerő.. Most jöttem rá.., hogy az olyen típusú férfiak, azok, akik igazán vagányak, mert merik vállalni a gondolatukat.. Mert ő csak ott meglátott, és úgy gondolta, odajön.. Helyes volt.. És jót beszélgettünk.. :)


25/L

2009. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!