Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ne legyen ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyen ciki?

Figyelt kérdés

bár mikor fagyizni megyek egy pasival és füzetésre kerül olyan cikinek érzem (ő fizet).

vagy ha elhív pizzázni olyan ciki hogy ott eszek.

mért van ez?


2008. jún. 3. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én fiúként örülök annak, hogy ha én fizethetek a barátnőm helyett is. Ez olyan büszkeséggel tölt el, hogy megtehetem, mert van miből.

Persze a barátnőmet is zavarja ez és néha nem engedi, hogy kifizessem a mozijegyét :)

Beszéld meg a pároddal, hogy ez téged zavar, ilyen egyszerű ez.

2008. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
juj ezzel én is így vagyok .. én utaltam is már rá de azt mondta h ne foglalkozzal ezzel ... de ha téged esetleg annyira zavar, miután pizzáztatok mondd h egyetek vmi desszertet de azt te állod :P
2008. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így van. Megemlítettem a páromnak, hogy mostmár jó lenne, ha hagyná, hogy én is fizessek néha. Azóta van, hogy én fizetek, vagy hogy ő. És így sokkal jobban érzem magam :-)
2008. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem ez a gond!!!

hanem az zavar ha elmegyünk pl pizzázni maga a látvány hogy kinyitom a szám meg ezzek!!!

2008. jún. 3. 12:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mások nem ezt csinálják? Miért ciki a pizzaevés? Nem értem.
2008. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem inkább attól félsz hogy beégsz a fiu elött?
2008. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hááát lehet
2008. jún. 3. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
mi azon, h hogy nyalod a fagyit? =) már bocsánat...
2008. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Régen én is cikinek tartottam a pasi előtt enni, de ez azért volt mert lelkileg távol álltam tőle és így feszélyezve voltam..Akivel most járok vele nagyon jó, mert olyan mintha magammal lennék(úgyértem h.bármit merek előtte pl büfögni)
2008. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha pl meg mered csókolni, akkor miért lenne ciki az evés?

Fagyival plusszba jó dolgokat lehet művelni, kis fagyi a szádba és úgy csókolod meg.

2008. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!