Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a lányt akinek valószínűleg tetszek és én is neki? Úgy szeretném, hogy ne legyen utána ciki, ha esetleg már nem úgy gondolja.

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 18:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, hogy nekem is ő :)
2009. szept. 8. 18:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm az attól függ: suli munkahely vagy honnan ismered? mer msot levezethetek neked valamit, ha teljesen ellentétes a helyzet:D
2009. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy olvastad-e de én írtam egy buszmegállós storit :) Szóval onnan xD egyébként köszi, hogy segítesz :D
2009. szept. 8. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
OLvasgatom olvasgatom, de nem tom melyiknél volt , esetleg ha megmondod értékelem a lehetőségeket:D
2009. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2009. szept. 8. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen igen, értem a problémád:D Ilyenkor van az hogy én szétnézek, hogy engem néz vagy van mögöttem valaki:D... na mind1 nem ez volt a kérdés:D Kezdetnek hogyan szólítsd meg? Szia szabad ez a hely?:D Esetleg Bocsi nem akarsz leülni?... Ha ezen helyzetek egyike sem forog fent akkor bibisebb a dolog... egy suliba jártok?, mert ha nem akkor cska a buszmegálló és környékén tudsz vele beszélni, viszont ha lenne 1 közös ismerősötök, megbeszéled vele , hogy reggel buszmegben beszélgettek, beszélgettek, és lassan odamentek a kiszemelthez, köszöntök, ő( a közös ismerős) megkérdi ti ismeritek egymást?(nem) puszi puszi miegymás beszéltek tovább... te felveted az ötletet hogy foglalsz neki helyet:D (mondom , ha egy suliba jártok az könnyebb lenne, de így csak a buszmegállóhoz tudok tanácsot adni) . Ha még közös ismerős sincs megjátszhatod azt is hogy valamit kitalálsz pl haza kell menned ... aztán mikor jön vissza busz vagy akármi és odamész megkérdezni hozzá. Amúgy és ez a lényeg : ha tetszel neki mind1 mit mondassz:D Csak merj odamenni:D
2009. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg már odamentél (ami nálam nem mindig jön össze:D) Akkor meg hány órája lesz? mikor megy haza? tényleg én is akkor? melyik busszal stb
2009. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!