Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretne tőlem valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SeoToX kérdése:

Szeretne tőlem valamit, vagy csak játszadozik?

Figyelt kérdés

Nemrég (pár hónapja) megismertem egy nagyon szép, kedves, aranyos lányt. Eleinte facebook-on beszélgettünk, ahol meg is beszéltünk egy találkozót. Ez a találkozó egy buliban zajlódott le. (Tudom nem a legjobb hely, de közös döntés volt.) Nem mondhatnám, hogy a legjobban sikerült mivel életem első " randija " volt. Ezután nem sokkal megbeszéltünk még egy találkozót, ami egy házibuli volt.

Még a buli előtt beszélgettünk facebook-on, és elkérte a telefonszámomat, én természetesen meg adtam neki, mondta ha lassan oda érek a buliba, hívjam fel..

Teltek múltak a napok, egyre kevesebbet találkoztunk és egyre többet beszélgettünk interneten keresztül..

Én mindvégig azt hittem jó úton haladok, de mégsem. Nem sokkal rá összejött egy fiúval. Ennek ellenére is mindig beszélgetünk még mai napig, és egyszer rá terelődött a dolog kettőnkre. Én elmondtam neki, hogy nagyon tetszik nekem. Ő azt hitte barátként tekintettem rá. Ezek után megbeszéltük a dolgokat, és továbbra is beszélünk egymással, szinte majdnem minden reggel, ír egy jó reggelt üzenetet, és este is néha-néha bedob egy jó éjt üzenetet is. Viszont ott a barátja, és nem értem, miért csinálja ezt? Szeretne valamit? Vagy egyszerűen csak barátnak tekint? Gondoltam már arra is, hogy áthívom magamhoz filmezni. Ha igent mondana a filmezésre, akkor jó esélyeim vannak? Nagyon össze vagyok zavarodva..

Bocsi ha hosszú lett, és előre is köszönöm a válaszokat. :)



2013. jan. 28. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok reményt látok...
2013. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát valamit elrontottál amikor taliztatok....

de amúgy a gyik nem a legjobb hely ilyen kérdések feltevésére vannak fórumok ahol "szakértők" válaszolnak a kérdéseidre és így a legnagyobb az esélyed....

keresek googlen és elküldöm neked pm-ben

2013. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben van, nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

Zöld kéz ment.

2013. jan. 28. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek hogy a találkozásnál elrontottál valamit.. :S viszont! Én azért a barátaimnak napi szinten nem dobálok Jó reggelt,és jó éjt üzeneteket... :) és szerintem más sem:)
2013. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is a találkozásnál ronthattam el így visszagondolva, mivel nem voltam eléggé meggyőző számára szerintem.

Amúgy ha ez számítana mindketten 16 évesek vagyunk.

2013. jan. 30. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!