Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi van akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi van akkor, ha beregisztráltok egy társkereső oldalra és komoly kapcsolatot kerestek? Ti mennyi idő után találjátok meg az igazit?

Figyelt kérdés
Ráakadtam egy lányra, aki egy társkereső oldalon már hónapok óta fent lehet. Nagyon egyezik a stílusom vele és mivel ritka, mint a fehér holló, ezért szerintetek ennyi idő alatt megtalálta már az igazit vagy próbálkozhatok nála? Tegnap is fent járt az oldalon, tehát elvileg még nem találhatta meg a szerelmet. Nincs túl nagy önbizalmam és mindig az jut ilyenkor az eszembe, hogy olyan fiút, mint én már biztosan találhatott volna ezret.:S
2013. jan. 29. 02:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
and not a single comment was given that day..
2013. jan. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz, de ezzel nem kerültem előbbre.
2013. jan. 29. 02:43
 3/13 anonim ***** válasza:
szívesen
2013. jan. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Inkább majd megkérdezem dél körül. Tény ilyenkor már normális választ nehézkes kicsikarni bárkiből is.:)
2013. jan. 29. 02:46
 5/13 anonim ***** válasza:
sajnálom :(
2013. jan. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj.:D
2013. jan. 29. 02:47
 7/13 anonim ***** válasza:

holnapra majd kitalálok neked valamit..


vagy nem! :c

2013. jan. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan irj neki, ha tetszik. Azert van fent az oldalon, mert ismerkedni szeretne. Az, hogy mikor regisztralt, teljesen mindegy, egyaltalan nem biztos, hogy mar talalt valakit.

Csak ne azzal kezzd, hogy nincs onbizalmad, mert elriasztod rogton az elso levelnel.

2013. jan. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A társkereső oldalakon a nők 99%-a azt írja, hogy komoly kapcsolatot keres, úgyhogy ez nem támpont.

Beszélgess vele, aztán majd kiderül a helyzet.

2013. jan. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is hónapok óta fent vagyok, mert nem találtam senkit... Aztán élőben megismertem a barátomat, azóta nem is foglalkoztam vele... Nyugodtan írj neki, legfeljebb foglalt. De legalább megpróbáltad.
2013. jan. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!