Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az előtud fordulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az előtud fordulni hogy ha valaki nagyon rossz paszban van akkor azért nem érzek valaki iránt semmit, amugy meg érezne?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2013. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán. Olyankor még az igeidőket sem mindig sikerül használnia.
2013. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elirtam,bocsi.

*érez

2013. jan. 29. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Na jó, nem lovagolok ezen a témán. Az én véleményem a kérdésre, hogy igen, előfordulhat.
2013. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kétféle érzés létezik. Az egyik: hormonális, illúzió, elmúlik... a másik... azért tenni is kell. Elfogadni, tolerálni a másikat, akarni neki jót adni, örömet okozni. Kicsit döntés kérdése is.

És hát persze, könnyebb olyan iránt érezni, aki jó passzban van... de az igazi szeretet nem foglalkozik azzal, hogy ki milyen passzban van éppen.

2013. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolso léci olvasd el mégegyszer a kérdésem:nem az van rossz paszba aki iránt érezni akarok.Elfogadás,alkalmazkodás?nem is a párkapcsolatba kategoriába tettem,itt még csak kezdő érzelmekről van szó ami megkülönböztet vkit egy barátságtol!
2013. jan. 29. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, értettem a kérdést. :)

És fenntartom, amit írtam. Egy kapcsolatért valakinek - mindegy, kinek - tenni kell... már ha igazán akarjuk.

Rossz passzban vagy? Ok. Én is. De ez nem gátol meg abban, hogy szeressek... vagy legalábbis elkezdjek szeretni, lesz ami lesz. :)

2013. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!