Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek hozzám hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek hozzám hasonlóan nincs sikere a párkeresésben, titeket nem szokott rossz érzéssel eltölteni, amikor boldog párokat láttok?

Figyelt kérdés
Főleg ha felmegyek facebookra, és látom a régi ismerőseimet a gyönyörű barátnőikkel, engem meg még jobban eltölt a keserűség, hogy nekem nem jut abból, ami nekik megvan.. Ti nem szoktátok ezt érezni?
2013. jan. 27. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Elég rossz érzés az biztos, de ebből inkább erőt kell meríteni és soha nem szabad feladni. Az ember sokszor hajlamos olyan dolgokért is önmagát hibáztatni, amiről egyáltalán nem tehet.
2013. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jaja! szarérzés, ilyenkor a pokolra kívánom mindet hahhahaaa! :D hogy zuhanna rájuk egy Boeing.... :)
2013. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem, aztán rájöttem, hogy az életben nem minden a párkapcsolat. Jelenleg elfoglalom magam, dolgozok, építem a karrierem, szinte teljesen építettem fel egy autót, amin még mindig van mit csinálni, szóval jelenleg túl elfoglalt vagyok egy kapcsolathoz, meg már nem is nagyon érdekel.
2013. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jah, a lényeg, hogy foglald el magad, és ne tépelődj ezen.
2013. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet nem minden a párkapcsolat, de szerintem a legjobb dolog. Már ha jó párkapcsolat, és nem csak pótlék.
2013. jan. 27. 12:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem. Én inkább arra gondolok hogy nekem a legjobb, mert nekem még bárki lehet a párom! És ha majd lesz és mi leszünk boldogok együtt addigra ők már rég szakítottak, megunták egymást, elváltak stb.
2013. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző,ez azért nem olyan jó hozzáállás. Nem vígasz! Mert elég függő helyzetben vagy. Az életben meg csak az a lényeg,hogy mit éltél meg, mit értél el! Ezek már elérték ezt az élettapasztalatot! Többek ennyivel, ez a szarság. Neked meg nembiztos ,hogy teljesül ez a vágyálom! Lehet,de nincs rá garancia. Ők köszönik marhajól elvannak, meg nem kötelesek ellenni életük végéig a párjukkal, ha jön egy jobb partner,ugyanúgy kivághatja az aktuálisát, semmiféle kötelessége nincs vele maradni. Ugyanúgy válogathatnak, csak nem topzódnak a lelki nyomorban egyedül. Persze hogy szétmennek, mint mindenki, de te is ugyanerre a sorsra jutsz egyszer nagyon valószínüleg. Ez tehát nem vígasz.
2013. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, mig nem lett párom. Most meg sokszor arra jövök rá, hogy a látszat kedvéért kitesznek párok pl. csokolózós képet, romantikusat a nagyközönség számára, közben meg civakodnak állandóan, megszokásból vannak már csak együtt, vagy épp csalják egymás. Tudok néhány ilyen esetet. Örülj a szabadságodnak, nézd a jó oldalát.
2013. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szabad. A szabadság az, ha azt teheted, amit szeretnél. Én szeretném, ha lenne egy szép barátnőm, szeretnék vele szexelni, szeretnék vele boldog lenni. Szabad akkor lennék, ha ezt meg tudnám valósítani.

Akinek van, az szabad. Akkor szakít, amikor akar. Huszonakárhány évesen még nem nagyon látom, hogy miért lenne két ember kötelezettségből együtt.

2013. jan. 27. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!