Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs egy olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy olyan lány sem, akinek az alacsony, aranyos fiúk jönnének be? Így sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 22:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Én jobban kedvelem a magas pasikat, mert 174 centi vagyok és imádom a magassarkúkat. Elég hülyén néznék ki egy olyan pasival aki fél fejjel alacsonyabb nálam. És amúgy is vonzóbbnak találom, ha fel kell rá néznem. Ez csak az én egyéni véleményem. 18/N
2013. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
[link] viseld egészséggel.
2013. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ezeket olvasd végig.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Az aranyos fiúk mostanában kifejezetten sok lánynak bejönnek. És lássatok csodát, biztosan tudok, hogy le is fekszenek/járnak is velük!

2013. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11: Te biztos gyámoltalannak érzed magad. A kérdező ne gyámoltalan típusú nőt keressen! :)
2013. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
van egy fiú a suliban.pont ilyen,és nagyon tetszik.régebb már jártam vele,de még mindig bejön:d
2013. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11-es vagyok és gondolom azért gondolod, hogy gyámoltalannak érzem magam, mert azt írtam, hogy szeretem ha fel kell néznem a pasira. Egyáltalán nem érzem magam annak. Inkább az ért jön ez be, mert magassarkúban legalább 185-187 centi vagyok és majdnem mindenkire le kell néznem. Üdítő változatosság. Ennyi az egész.
2013. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Legyél helyesebb pasi, gyúrj sokat, öltözz jól. Reménykedj. Sajnos az alacsony lányok is a magasabb pasiakt kedvelik, ezt látom.
2013. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne gyúrjon, egy alacsony srác úgy tömzsi lesz. Csak egészségesen vékony, sportos legyen szerintem.
2013. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen baratom..es megis o dobott egy bunronda csajert egy fel ev utan..es en 10 pasibol 9 nek kellenek..ez ek tenyek..es a belsommel is minden rendben van..az alkatatol fuggetlen en szerettem ot..
2013. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!