Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magam elől is letagadom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magam elől is letagadom?

Figyelt kérdés
Vele szeretném leélni az életemet, gyakran gondolok rá, hogy mennyire megcsókolnám, kellemes érzéssel tölt el, ha egymásnak feszül a testünk, rossz kedvem van, ha nem beszélünk, várom, hogy keressen, állandóan hiányzik, szeretem az illatát, megnyugtat, szeretem, ha úgy ül, vagy áll mellém, hogy hozzámér, szívesen odabújnék hozzá, néha haragszok rá, amikor úgy érzem, hogy nekem fontosabb ő, mint én neki, és hasonlók. Viszont a gyomromban pillangók csak ritkán jelentkeznek, attól függ, hogy ér hozzám. Mi ez? Szerelmes vagyok, csak félek bevallani? Kialakulóban valami? Csak vonzódok hozzá? Belefér a barátságba?

2013. jan. 30. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Regényt ne irj, mert túl csöpögös az előadás, és mivel csepeg-100%, hogy mű.Azaz útánzott.


Kit akarsz bosszantani drága cicus?:DD

2013. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tessék? Ezt hogy érted? :)
2013. jan. 30. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

úgy hogy kamu az előadásod:)


Ez volt a banánhéjad, hogy kamuzol:


"ha egymásnak feszül a testünk, "


Ha csak a többit irtad volna, akkor hihetőbb lett volna a történet, mert a többi velem is előfordult, egy olyan emberrel kapcsolatban, akivel a kezünket sem fogtuk meg.


Legközelebb okosabb légy:)

2013. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert szerinted ez nem igaz, vagy mi? Amikor birkózunk, akkor egymásnak feszül a testünk... Vagy ha elveszi a sapkámat, én pedig megpróbálom visszaszerezni...
2013. jan. 30. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már birkóztok meg elveszi a sapkádat poénból akkor ő is akar valamit tőled.Legközelebb mikkor megint játszotok akkor véletlenül dobd a nyelved a szájába.Ha nem ver pofán akkor valszeg minden fäsza és innentől ti együtt jártok.
2013. febr. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!