Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitség! Egy sms-t írnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Egy sms-t írnék szeretni egy lánynak, mit írjak?

Figyelt kérdés
Még nem járunk, de nagyon szeretem. Olyat mondjatok, hogy holnap látni fogom, mert osztálytársam. Oltásokra és baromságokra nem vagyok kíváncsi.
2009. szept. 2. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez így elég kevés infó, de te tudod igazán, hogy mit kéne írni, hizs te ismered a lányt!
2009. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Szia (név)! Remélem jól telik az estéd. Én sokat gondolok rád, nagyon kedvellek. Holnap látjuk egymást. Puszi


vmi ilyesmi

2009. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem jobb lesz, ha holnap mondod el személyesen.
2009. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
a 2. válaszoló ötlete jó.:) valami ilyesmit írj neki.
2009. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

a 2. az elégratyis, de ezis már valami, h nem bunkóztok. szóval az a stájsz, h egyszer már jártunk volna, de aztán mégse, és elég közel állunk egymáshoz, de egy ma esti sms-s sokat nyomna a lattba.


még.még. ötleteket

2009. szept. 2. 20:28
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Írd azthogy aranyered van az biztos beindítja
2009. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
"Szia... láttam az utcán egy csajt, azt hittem te vagy az, odamentem hozzá, de sajnos nem te voltál." Ez csak egy ötlet, de gondolom nem akarod egyértelműen megmondani, hogy akarsz tőle valamit, csak valami ürügy kell, hogy írhass neki. Ha válaszol, akkor már adja magát a következő sms.
2009. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
csez*dmeg ha "elégratyis" akkor találj ki magadnak. egy csajnak ez bejöhet.
2009. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Írd azt, hogy: szia a suliban már észrevettelek nagyon helyes kis bajszod van :D szeretném közelebbről is látni ;D
2009. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

de. tudatnia akrom vele, hogy öt szeretem a legjobban a világon.


akik oltogatnak azok szánalom senki emberek. bohóc csicskák vagytok mind.

2009. szept. 2. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!