Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha igaz lenne az alfahím...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igaz lenne az alfahím elmélet, akkor nem kéne a tutyi-mutyi, de helyes jóképű fiúknak, hogy barátnője legyen, de mégis sok ilyen kis gyökérnek van szép barátnője, akkor mégis hogy is van ez, csak a szuper külső elég, hogy jó nőd legyen?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kis tutyi-mutyi, félénk, de jóképű srácot rajonganak körbe tök jó csajok, sokszor ezek afiúk, alig érik el az 50 kilót és alacsonyak is, de jóképűek ezt megfigyeltem mindegyiknél, akikért rajongtak a jó csajok. Ráadásul ezek a fiúk vezethetőek és mindig kinyalják a ányok fenekét, vesznek nekik ezt meg azt is.

Ha a lányok valóban az alfahímekre buknának és nem a külső számítana nekik csak, akkor ezeknek a fiúknak nem kéne, hogy barátnőjük legyen, mégis imádják őket a csajok.

Egyébként én hasonló srác vagyok alkatra, viszont csúnya vagyok arcra és hát engem nem rajonganak körbe a jó csajok, szóval tuti a jóképűség a lényeg.



2013. febr. 2. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Ráadásul ezek a fiúk vezethetőek és mindig kinyalják a ányok fenekét, vesznek nekik ezt meg azt is."


Na pl. ezért kellenek nekik! Amúgy meg a nőkön nem lehet eligazodni. :)

2013. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell alfának lenni hogy legyen csajod de jóképűnek igen! Ha semmeik nem vagy már temethetnek is mert kevés az esélyed pár kapcsoltra
2013. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert ki mondta, hogy csak alfahímek csajozhatnak? Tudod az eszeddel is lehet csajt fogni. Nem csak dísznek van az agyad.
2013. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én már belefáradtam, hogy folyton elutasítanak a csajok, pusztán az arcomat meglátva... Ha egy jóképű kis páwa próbálkozik be, akkor minden csaj olvadozik tőle, ha egy izmos, magas, agresszív alfahím, akkor meg attól olvadozik a csajok másik fele, én meg egyik sem vagyok.
2013. febr. 2. 23:44
 5/11 anonim válasza:
77%

Ez így van. A probléma ott van, hogy Te kinézted magadnak a legjobb csajokat, ergo tőlük elvárod azt, hogy ne a saját kinézetüknek megfelelő fiúval járjanak, de Te az nem gond, hogy Te sem a kinézetednek megfelelő lányt keresel.

Tudom, hogy persze amikor az ember keres, akkor a legtöbb lányra azt mondja, hogy csúnya, dagadt, pedig elképzelhető, hogy ott kéne keresgélni. Mert első ránézésre csúnyának tartod aztán rájössz, hogy nem is csúnya csak te előtte a fullos csajokat nézegetted.

2013. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te alapfogalmakkal nem vagy tisztában.
2013. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

öreg én az ilyen kérdésektől agyfaszt kapok....nem látod át a dolgokat nem értesz az egészhez szóval inkább ne elmélkedj ilyeneken....

nem tudom hogy most segítsek rajtad vagy csak hagyjam a pics.ába az egészet mert csak felidegesít.... ha lesz időm küldök neked P.Ü.-t

2013. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

jah és de hogyha ténylegesen csajozni akarsz akkor alfának kell lenned....

és a kinézet NEM számít

2013. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy csúnya csajoknál nem próbálkoztam, de nekik sem kellettem, másrészt hamar rájöttem, hogy nincs értelme olyan csajokért teperni, akiktől hányingerem van, mert olyan undorítóak. Nincs is nagy igényem amúgy. Haveromék sok csajt lerondáznak, aki nekem bejön, szóval, nem kéne jönni már megint, hogy én vagyok a gonosz, felszínes szörny, mert ez nem igaz. Nekem a jellem is sokat számít, de egy igénytelen, kövér lányhoz sosem tudok vonzódni, megpróbáltam...
2013. febr. 3. 00:05
 10/11 anonim válasza:
65%

Persze, értem.

Ezzel minden férfi így van és a lányok is. Hidd el a lányok többségének is óriási elvárásai vannak, miközben némelyik olyan igénytelen, hogy elképesztő!

Nehéz találni, de nem lehetetlen. Ha meg nem találta meg, akkor majd jönnek a 25 éves vagyok és szűz mit csináljak típusú kérdések.

2013. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!