Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azokat a lányokat kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a lányokat kérdezem, akik komoly kapcsolatot szeretnétek, ti is szerettek igényesen, divatosan öltözködni?

Figyelt kérdés

Ez így hülye kérdésnek tűnhet, de megmagyarázom. Azt vettem észre, hogy nagyon gyakran azok ügyelnek rá, hogy mindig jól nézzenek ki, csinosak legyenek, akik csak kalandokat keresnek (még ha ők maguk azt is mondják, hogy nem).

Akik pedig komolyabb kapcsolatot szeretnének, sokszor visszafogottabban öltöznek, mert így kiszűrik azokat, akik csak a kinézetük miatt másznának rájuk.

Szóval, a kérdés áll, komoly kapcsolatot kereső csajok, ti is szeretitek igazán kicsinosítani magatokat?


2013. febr. 3. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én speciel nem igazán. Egyrészt mert nem illik a stílusomhoz, másrészt nem nagyon szeretek kitűnni a tömegből.
2013. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így teljesen rendben is van. A normális férfiak többsége nem az olyan nőket keresi hosszútávra, akik kicsinosítják magukat. Én is inkább a természetes szépséget, smink nélkülit keresem, mint az olyat, akiről lerí, hogy a pénz fontos neki.
2013. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én igen, szeretek igényesen és csinosan öltözködni és komoly kapcsolatot keresek. Persze drága dolgokra nem telik, de attól még simán megoldom:)
2013. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is, mint az első, nem szeretek kitűnni. Általában csinosan, de visszafogottan öltözködöm, amiben jól érzem magam. :)
2013. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig is visszafogottabb stílust képviseltem. Nem hinném, hogy csak amiatt, mert komoly kapcsolatot szerettem volna/szeretnék. Néha persze szeretem kicsinosítani magam, de akkor sem viszem túlzásba.
2013. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én komoly kapcsolatot szeretnék,de nem öltözködök visszafogottan szerintem. 15/L
2013. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, de ez nem azt jelenti, hogy mindennap szoknyában és magassarkúban járok, de szeretek úgy kinézni, hogy jól érezzem magam a bőrömben! :)
2013. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Emberfüggő. Bár én a szépen öltözködő, kapcsolatot nem kereső kategória vagyok, a kettő nem függ össze.
2013. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de lehet valaki visszafogottan is csinos :)


attól, hogy valaki szeret szépen öltözködni, és csinos lehet komoly kapcsolata. ez csak tőle függ.


ne legyetek már ilyen konzervativak, és ne általánositsatok.

persze, hogy szeretjük kicsinositani magunkat.

2013. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyébként ez egy hülye kérdés ám... :D
2013. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!