Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen lányok kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lányok kellenek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki nem néz ki rosszul, de nem is világszépe, egyfolytában teszi az agyát és órákon olyan orbitális hülyeségeket mond, hogy csak tátott szájjal nézünk. Üresfejű, de persze minden fiúval mézesmázos.. a fiúk folyton röhögnek a háta mögött, de közben a szemébe jópofiznak. Ezzel szemben én egy normális lány vagyok, nem vagyok hülye és nincs feltűnési viszketekségem, annak ellenére, hogy a fiúktól és mindenkitől jó visszajelzéseket kapok a kinézetemre. Állítólag jól nézek ki. Nem nagyképségből mondom, de e téren nem panaszkodhatom. Viszont én nem jópofizom a fiúknak, és nem kedveskedem minden egyes percben, hogy elnyerjem a tetszésüket, ezért úgy érzem, hogy ők sem mindig olyan kedvesek velem. Ráadásul nem is találom az igazit, nem értem miért nincs barátom. Fiúk, nektek az jön be, hogyha egy lány úgy viselkedik, mint akit az elején említettem? És ha igen, akkor miért? Nem hinném, hogy velem van a baj, de azért megkérdezem: velem van a baj?

17 L



2013. febr. 3. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani.

Amúgy meg a válasz elég könnyű.Őket lehet a legkönnyebben megdugni.

2013. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Most mit vársz? Veled nincs baj.(ezek alapján)

De most legyünk durvák a másik lánnyal vagy mi?

2013. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért őt szeretik mert azt írtad hogy mindenkivel kedves, míg te nem. Mind azt hiszi, hogy bejönnek a csajnak, de ráb*sznak úgyis.
2013. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az olyan lányok jönnek be, akik magukat adják, és nem teszik az agyukat, és nem könnyűvérűek.
2013. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

És fordítva hogy is van? Mikor a bunkó-tahó csávóik miatt hőzöngenek itt, de persze nem adná lejjebb a küsőégekre vonatkozó igényeiket, mert hát milyen cuki a bunkó kinézetre.


Fs egy világ ez.

2013. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze ti lanyok mind a kedves, illedelmes, lovagias pasikra buktok. Nem erdekel titeket a penz, jokepuseg, nagymenoseg, csakis a belso ertekek szamitanak...
2013. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy én nem vagyok kedves a fiúkkal, csak nem nyalok nekik.. ez a lány meg úgy vihorászik és bókol nekik, mintha legalábbis az élete függne tőle.. és egyáltalán nem játssza az elérhetetlent, hanem kb. azt sugallja a fiúk felé, hogy "gyere, itt a wc..tegyük a dolgunk"
2013. febr. 3. 17:47
 8/14 anonim ***** válasza:
De utálom az olyan csajokat akiknek vákuum van a fejében.
2013. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Veled nincs probléma, előbb elegyednék szóba veled mint a másik lánnyal, akinek annyi esze lehet mint egy fél kosár pillangónak...
2013. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nincs veled gond, egyszerűen mi pasik néha későn jövünk rá hogy ott volt egy kis gyöngyszem is az osztályban és nem éltünk a lehetőséggel, hogy esetleg több legyen...
2013. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!