Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen lányok kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lányok kellenek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki nem néz ki rosszul, de nem is világszépe, egyfolytában teszi az agyát és órákon olyan orbitális hülyeségeket mond, hogy csak tátott szájjal nézünk. Üresfejű, de persze minden fiúval mézesmázos.. a fiúk folyton röhögnek a háta mögött, de közben a szemébe jópofiznak. Ezzel szemben én egy normális lány vagyok, nem vagyok hülye és nincs feltűnési viszketekségem, annak ellenére, hogy a fiúktól és mindenkitől jó visszajelzéseket kapok a kinézetemre. Állítólag jól nézek ki. Nem nagyképségből mondom, de e téren nem panaszkodhatom. Viszont én nem jópofizom a fiúknak, és nem kedveskedem minden egyes percben, hogy elnyerjem a tetszésüket, ezért úgy érzem, hogy ők sem mindig olyan kedvesek velem. Ráadásul nem is találom az igazit, nem értem miért nincs barátom. Fiúk, nektek az jön be, hogyha egy lány úgy viselkedik, mint akit az elején említettem? És ha igen, akkor miért? Nem hinném, hogy velem van a baj, de azért megkérdezem: velem van a baj?

17 L



2013. febr. 3. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen tombolnak a hormonok, a vihogós kis cemendék és a könnyű dugás ígérete kell nekünk. Tényleg később jövünk rá, hogy jé, voltak normális lányok is akkoriban.

Majd a 10 éves osztálytalálkozón megtudod. :)

2013. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha komoly vagy komolyan is kezelnek.

Talán tudják magukról ,hogy nem jönnek be neked.

2013. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 WarZone válasza:
Nekem mondjuk pont az olyan lányok jönnek be mint te
2013. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Két dolgot ne feledj.

Egyik, hogy az önmagában, hogy ezzel a csajjal elvannak, az nem jelenti, hogy kedvelik. Önmagában elég vicces egy nagyságrenddel butább lány fiútársaságban a fiúk számára. Könnyen kezelhető és mindenkor remek poénok forrása úgy, hogy akkor se veszi ezt észre, amikor már kínosan egyértelmű.

Ha meg a fiúk tahók, akkor meg nyilván nem is tudják közted és a lány között a különbséget. De szerintem a fentebbi a valószínűbb. Nálunk is volt ilyen csaj...


A másik, amiben lenne mit fejlődnöd: A fiúk nagyon nagyra értékelik, ha egy lány képes csak fiútársaságban is teljes jogú tagként létezni. Nem tudom nálatok ez hogy van, de rendszerint még a ti korotokban is abszolút jelen van az, hogy a lányok minimum kettesével vonulnak és csak a legritkább esetekben "hatolnak be egyedül" fiúk közé.

Szerintem ez gyerekes, de sok felnőtt nőre is jellemző. Ha képes vagy ezen túllépni, akkor kicsit mélyebb kapcsolatod lehet a fiúkkal és így könnyebb pasit is találni közülük.


Ja és persze a szokásos közhelyek: hormonok, stb blablabla.

2013. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!