Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjen egy sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy sportos lány?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Már egy ideje nincs barátom, és nagyon vágyok valakire, de nem tudom, hogyan ismerkedjek. Mármint nem azzal van h szégyenlős vagyok(mert nem vagyok az, sőt), de nem szeretek bulizni járni, meg ilyenek. Nekem a mindenem a sport.

PL futás, bringa, vagy úszás közben hogyan hívhatnám fel egy másik srác figyelmét magamra? Légyszi segítsetek!


2009. szept. 3. 21:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%
10:14-10:15 vagyok: Még annyit nem értem mi a gondod, sokkal könnyebb például: egy sportpályán ismerkedni, mint discoban, mert a pályán a téma adott.
2009. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos hogy odamennék hozzád ismerkedni! Szeretem az olyan lányokat akik nem isszák részegre magukat és törődnek az egészségükkel. Én is ilyen vagyok, szeretem a sportot és bulizni se sűrűn járok.

Bár pár hónapja szerelmes voltam egy lányba, ő is tudott róla de neki volt barátja. Még mindig tetszik nekem, de már nem tudom mit érzek.. a nyár végén úgy éreztem hogy meg tudok lenni nélküle, de ha meglátom érzem hogy még mindig tudnám szeretni. Nem tudom várjak-e hogy kialakuljon valami. Sokat szoktunk beszélgetni és jó baráti viszonyban vagyunk.. 17f

2009. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem feltétlenül kell discoba menni. Sosem voltam discoban tehát nem is erre gondoltam. Ezer másik hely van még a discon kívül. Azért tanácsoltam neki, hogy ne csak a sportpályán ismerkedjen, mert eddig nem sikerült neki a sportpályán összeszedni valakit. Amúgy máshol is lehet beszéli akármiről, van egy pár ember akik ne a sportról témáztak amikor összejöttek. Nincs bajom a pályával, de ha eddig se jött össze, megpróbálhatna mást.
2009. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

XD első vok és a kérdésedre: 78kg vagyok

mi az h egy estére???XD

17f

2009. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

Jah kérdező am meg vegyél fel valami extra mini szoknyát egy pici melltartóval menj ki valami forgalmas helyre futni ess el és meglátod milyen tömeg lesz körülötted...

első vok de azé 17f

2009. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
má monta hogy azok nem érdeklik akik csak leszolitják... de ajánlom ha má futkosol akor ha lác vmi jo pasit fuss vele kérdezd meg hogy ál mien gyors esetleg versenyezni nem akar stb ^^
2009. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%
első vok: aki kérdezte 78kg vok és bennevok mindenbe.küldj privit
2009. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!