Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi lehet velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi lehet velem a problema? Bovebben lejebb

Figyelt kérdés
16 fiu vagyok, es mar tobb mint 1 eve kondizom( allitolag meglatszik) es mellete dobolok is. Megis amikor egy lany szemebe nezek es visszanez, csak ures kozonyt tudok kiolvasni. Meg amikor barmi jot mondanak nekem, szarkazmusnak veszem, es tovabb csokken az egom. Mit tudnek valtoztatni?
2009. szept. 3. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
vegyél egy kutyát
2009. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris Az első válaszoló szövege kinyírt. Kész. Fatal error. :D


Neked amúgy az a bajod, hogy az önbizalmad mások visszajelzésétől függ. Meg ami ebből lejön az az, hogy várod a csajok közeledését. Hiba. Te vagy a férfi, menj te oda. És ne csak akkor, ha mert szépen néz rád. Ha úgy mész oda, hogy nem bízol a sikerben, akkor nem is lesz. Illetve megvan rá az esély. Kivételek mindig vannak. De a nők férfit akarnak, nem egy határozatlan kisfiút.


Ami még nagyon fontos, ne azért közeledj egy csajhoz, mert szükséged van rá és nélküle nem érzed magad teljes értékűnek. Hanem azért mert te király vagy, meglátsz egy szép csajt és adsz neki egy lehetőséget, hogy megismerjen.

2009. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
probád más szemel nézni az életed ha lányt akarsz akor hajrá ne gondolkoz hanem csajoz
2009. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Jó, ha figyelsz az alakodra, de nem minden lánynak jönnek be a gyúrós emberek. Én pl kellemetlenül érzem magam izompacsirták társaságában.

Ha meg jót mondanak neked, ne vedd szarkazmusnak. Inkább próbálj valami kedveset reagálni rá vagy épp vicceset. Ha tetszik neki(k), akkor meg nőhet az egód :)

2009. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, mégha bókolnak is nekem, egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy az tényleg egy bók és még rosszabbul érzem magam tőle. Mondjuk az én egom egyenlő a nullával.

17/L

2009. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél fel 15 kiló aranyat.
2009. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!