Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne keresd, majd csak rádtalalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne keresd, majd csak rádtalalál a szerelem szlogen valóság, csupa esélyes dolog, vagy csak ámítás és a másik megnyugtatásáa szolgáló közhely?

Figyelt kérdés
28 vagyok, soha egy csaj rám sem nézett, soha nem vallottak szerelmet, soha nem akartak velem diszkóban sem táncolni, soha nem smároltam, pedig próbálkoztam, mindent megtettem. Mégis simán 50 felett vagyok visszautasítások terén. Rádtalál a szerelem? Ne keresse az ember?
2013. febr. 3. 23:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Itt nem erről van szó, rút arccal hiába kapod össze magadat, erőtlen, szánalmas és vicces próbálkozásként fog lecsapódni a csajoknál a kezdeményezés.
2013. febr. 3. 23:51
 12/15 anonim ***** válasza:

Én sokáig azt hittem, csak maszlag, amit az olyan csajok nyomatnak, akik nem fogják fel, hogy nekik csak azért megy ez így, mert a férfiak kezdeményeznek náluk. Nemrég viszont férfiaktól is hallottam ezt, ahogy beszélték egymás közt. Úgy gondolom, egy kevésbé válogatos jó pasinak működhet ez, ha egy kissé elhanyagolt csaj rámozdul, na meg a szép nőknek is feltétlenül. De a te kategóriádnak semmiképpen. Neked meg kell dolgoznod érte, főleg ha nem is éred be akármilyen csajjal.


30F

2013. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ennyi idősen már megérdemelnél egy ribancot, menj szórakozz egy jót, 10 000ft az egész. utána jobb lesz



1. brian tracy phoenix szeminárium

2. PUA könyvek

3. testépítés

[link] Olvasd el, nem fogod elhinni amíg ki nem próbálod. :P (étrend legyen)


4. siker

2013. febr. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez nem kamu duma, csak félreérthető és féligazság. Ezt a mondatot sokan úgy értelmezik, hogy üljél otthon, tedd a dolgod, majd egyszer váratlanul kopogtatnak, és az ajtóban majd ott áll életed nője. Ezt nyilván te sem gondolod komolyan...


Ha nem 'keresed a szerelmet', abban az a jó, hogy nincsenek elvárásaid, ergo nagyot csalódni sem tudsz. Ezt nem úgy értem, hogy a csajokkal szemben alacsonyabb lesz az elvárás, hanem úgy, hogy ha egy csajjal beszélgetsz, nem fogsz görcsösen azon izgulni, vajon elcseszed e az ismerkedést. Ha egy csajjal beszélgetve nem azon görcsölsz, hogy tetszel e neki, akkor lazább leszel, magabiztosabb, amiről gondolom, hallottad már, hogy bejön a nőknek :). Ha nem jön össze a csaj, akkor nem leszel csalódott, mert különösebben nem is akartad, hogy összejöjjön. Ha meg összejön, akkor jön a 'b*szki, amikor szarok az egészre, egyből van nőm'. Pedig nincs egyből nőd, csupán másképp érzékeli ezt az ember, ha nem frusztrálja magát minden nap és nem éli meg önbizalom-romboló kudarcként, ha egy csaj, akivel beszélget nem lesz a felesége.


Összegezve tehát, ismerkedni, társaságba járni, fejlődni igenis kell. De mindezt az önmegvalósításra fókuszálva, NEM azt nézve, hogy mi jön be a csajoknak. Ennyi sikertelen visszautasítás után már semmi önbizalmad sincs, ha a tükör elé állsz, akkor minden bizonnyal te sem mennél el magaddal egy randira. A többség ilyenkor elkezdi gyűjteni a praktikákat, hogyan változtasson magán, hogy tetszeni tudjon. Én inkább azt javaslom, foglalkozz magaddal, növeld az egód, az önbizalmad. Meg lesz az eredménye, csak idő kérdése.

2013. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

előzőnek nagyon igaza van

ha másnak akarsz megfelelni, az senkinek sem vonzó

ha magadnak akarsz megfelelni, nem a lányoknak tetszeni, akkor leszel vonzó

ne akarj egy nőnek se tetszeni, ez a titok, magad légy, mert más ember bőrében képtelenség élni

akkor miért akarsz másmilyen lenni?

2013. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!