Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is észrevette, hogy a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy a pár évvel ezelőtti tini lány generáció másabb volt, mint a mai?

Figyelt kérdés

Úgy értem én 6-7 éve egy csomó 15-16 év körüli csajnak bejöttem, adták a jeleket, mosolyogtak rám, szemeztek, nevetgéltek, ha megláttak, volt olyan csaj, aki kérdezte, hogy van barátnőm, egy másik meg a barátnőjét küldte oda hozzám, mert tetszettem a csajnak. Szóval akkoriban nem nekem kellett csak tepernem, hanem sokszor a csajok léptek és nem is voltak ennyire beképzeltek, meg úgy elszállva, mint a mostani 14-16 éves lányok, akik agyon vannak már dícsérgetve hála ennek az áldásos facebook-nak meg valahogy a mai csajok max szemezni szoktak, meg a hajukat piszkálni, legalábbis nálam ezt csinálják többnyire, már nem olyan jó az élet, mint pár éve. Nem tudnak egy normális flörtjelet se leadni mintha azt várnák, hogy mindent mi fiúk csináljunk vagy tényleg azt hiszik, hogy ők Istennők, akiknek semmit sem kell csinálnia?

Elég kiábrándítóak, meg ráadásul mintha szívtelenebbek is lennének, memg önzőbbek, erőszakosabbak, alig van már igazi lányos lány. Fiúsabbak jellemre és külsőre is gyakran. Egyik-másik nagyobb testméretre, mint én meg magasabbak is.

Hiányzik a régebbi tini generáció, az sokkal jobb volt. Akkor is voltak elszállt csajok, de nem ilyen tömegesn, mint manapság.


2013. febr. 5. 18:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Huszonévesen is mindenki 16-17-nek szokott nézni, fiatalabbnak néztem ki mindig si a koromnál, alkataom, magasságom, kisfiús arcom miatt.

Amúgy ma is szoktak kezdeményezni de csak facebookon és csak a rondábbak. A szépek már nem, pedig régen olyan szép csajok mosolyogtak rám meg jeleztek, hogy tetszem nekik, most meg max szemezni szoktak a szebb lányok.

2013. febr. 5. 18:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Jujj az a kép az kemény :) És milyen igaz.
2013. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Látom akik lepontoztak fáj nekik az igaszság.:D Na se baj élvezkedjetek:DD
2013. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor biztos babapofijú beképzelt szépfiú voltál. Eljár az idő. Amúgy is, milyen csaj, aki kezdeményez? Errefelé a legfullosabb csajok után a magadfajták lihegnek.

Mellesleg: most is kisfiús vagy, de már ott vannak a hamvasabbak, ha jársz face-en, láthatod, hogy több százan like-olják őket, a 16-20 éves kis friss husikat. :) Ez van. Semmi nem tart örökké!

2013. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Írom normálisabb hangnemben: ismerem a jelenséget. De az a pár év, amikor szinte rádmásznának, mert "jaj de cuki!"- hamar elmúlik. Ne erre alapozz szerintem. Ahogy telik az idő, egyre többet kell tenned. Már nem bámulnak feltűnően, nem csorgatják a nyálukat rád, "trükkökhöz" kell folyamodnod. Odafigyelni a külsőre, más frizura, stb. Még mindig tehetsz érte. Egyébként meg, a magadfajtákat is hibáztathatod, hogy meséljek neked valamit, a mostani "fiatalabb kiadásod", 16-20 éves, marhára könnyen kapható mindenre, és még a fenekét is kinyalja egy kiscsajnak. Egy Nőnek pláne.
2013. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!