Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen utálatosak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen utálatosak, ellenszenvesek, felszínesek a tini lányok? Fiúk, nektek hol és hogyan sikerült rendes barátnőt találnotok, hol kéne már próbálkoznom, mert ez nagyon elkeserítő?

Figyelt kérdés
Persze vannak szerencsére rendesek is, de kb. jó, ha 30-ból találok 2-3 normálisak jellemre, a többség meg elviselhetetlenül ellenszenves a számomra vagy iszonyatosan buta. KOmolyan én csak egy normális, rendes, aranyos, bájos, hűséges barátnőt próbálok keresni, de eddig egy kezemen meg tudom számolni, hány ilyen lányt találtam magamnak és ez eléggé kiábrándító. Most is próbálkozom, de valahogy már kedvem sincs ráírni még egy lányra, szinte érzem előre, hogy csak fájdalmas csalódás lesz a vége.
2013. febr. 5. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10-es: Nem tudom hogy ez kinek szólt pontosan, de ha nekem is, akkor elmondom hogy én olyan lányt keresek főként aki rendes, normális, jószívű, kedves. Nekem se tetszik minden lány, természetesen van igényem, de ez nem zár ki sok lányt.

Szóval a gyanúd nálam nem talált.


Kérdező: Oké megváltozhatsz ha akarsz, de gondold át azt is, hogy jól fogod magad úgy érezni? Mert ha legbelül nem ilyen vagy, csak a lányok miatt teszed, akkor ez tévút, mert idővel visszakanyarodsz régi önmagadhoz. De ha te nem ilyen vagy, elmennél rosszfiús irányba, akkor lelked rajta, de akkor legyél is olyan, de ne a lányok miatt, hanem magad miatt. A lányok észreveszik, ha valamit erőltetve akarsz.

2013. febr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom előttem szólóhoz. Sosem voltam tipikus jókislány, de egy időben észrevettem, hogy lassan már a korrektség, jóindulat, szeretet, stb. is "hátrány". Én aztán sosem voltam behódoló típus, se amolyan kis mindent engedő, de a bunkó, flegma lányok néha sikeresebbek egy szimplán rendes nőnél.

De úgy döntöttem, nem változtatok. Például ahogyan néhány nő beszél a párjával, kritizálják, megalázzák... arra én képtelen lennék, kifordulnék önmagamból, nem is akarom. Domináns vagyok (szadista nem), ha például szexuális játék, akkor simán, de emberileg soha. Még aközben is tudja, hogy csak játék az egész, ha úgy alakul.

2013. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

6,11 vagyok.


1-nek: Pont hogy az ilyen lányoknak kellene a túlsúlyban lennie ebben az országban, akkor lehetne normális, egészséges a társadalom, de látszik hogy pont fordítva van. Nem is csoda, a társadalmunk velejéig romlott, tiszta káosz van a kapcsolatokban, normális családok aránya rohamosan csökken, fogy Magyarország lakossága. Ez se csoda. Nincsenek párok, akik gyerekeket vállaljanak.

Itt vagyok én, aki szívesen vállalna, de nincs barátnőm. Nem is kellene csodálkoznom, hiszen egy önpusztító nemzet vagyunk. Alkoholizmus, dugás mindenkivel, drogok, élni a vakvilágban, stb...


12-es: Ez a normális hozzáállás. Én sem változtatok, mert akkor szembe mennék önmagammal, és állandóan lelki problémáim lennének.


Amúgy nehéz ez sok fiúnak manapság, és nem "sírni" járnak a gyakorira, hanem szeretnék megtudni a megoldást. Picit változni kell mindenkinek, de azért nem annyira hogy szembe menjenek ezek a fiúk/férfiak önmagukkal.

Én pl. egy ismerkedésnél megadom a lánynak az esélyt, és nem a kifogásokat keresem. Ha problémám van akkor elmondom neki, de mindenképpen válaszolok. Sok lány ezt sem teszi meg. Tévedés hogy ezzel kímélnek minket, hogy ha nem válaszolnak akkor nem fáj. Pont ellenkezőleg. Az fáj legjobban hogy várunk várunk a válaszra, és nem érkezik semmi sem. Ez a legdühítőbb.

Én ilyet nem teszek velük, elmondom a gondomat, sőt adok esélyt hogy a kiszemelttel megbeszéljem a problémámat és tovább tudjunk ismerkedni. Törekszem a jóra, nah.

2013. febr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13. Mert neked korrekt a hozzáállásod. Én például mindig véleményt mondtam, ha nem volt esélye, nyíltan közöltem, de nem bántó módon. Viszont sok fiú így is dühös volt rám. Nyugodt ember vagyok, ezért tudtam kezelni. De gondolj bele, sok lány egyrészt azt látja, hogy ha igazat mond, lehordják mindennek. Csak egyet választhat (legalábbis egyszerre). Az sem jó, ha mindenkivel "kavar", viszont mégis "mindenkinek" kellene. A többinek így is, úgy is rossz lesz, sokan utálni fogják a visszautasítás miatt. Ezért terel, hiteged, vagy "bedurvul". Az csak tesz rá egy lapáttal, hogy a "szürke", túl rendes lányokat rendre kihasználják, így ők is kifordulnak önmagukból, úgy döntenek, inkább "bekeményítenek", ők használják ki a fiúkat. Pedig a megoldás nem ez, egyik nemnél sem.
2013. febr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-esnek(én voltam, akire válaszoltál): Most megpróbáltam velük beszélni, azokkal, akik nem írtak vissza, hogy beszéljük meg, én nem hordom le őket. Szépen, hosszan írtam, tényleg a lelkükre beszéltem. Azóta sem jött semmi válasz, pedig tuti elolvasták, csak nem válaszolnak. Ennyit erről, én már nem fogok ismerkedni, nagyon megmérem azt a lányt, ha egy talán elkezd érdeklődni felém, bár a gép előtt nehéz lesz engem megtalálni... annyi lánynál ismerkedtem már, élőben is, neten is, semmi sem jött be. Csak bántók tudnak lenni. De pont ezzel, hogy nem írnak vissza. Illetve látom mikor nem kérdeznek, meg elmaradnak ezek a smiley-ik--> :D

Akkor már tudom, hogy baj van.

Kiábrándultam már belőlük, de lehet csak a nagyvárosokban tipikus ez a jelenség, és ha vidéki lányt keresnék, akkor talán ő nem ilyen lenne. Nem tudom.

Próbáltam már olyan lányokkal ismerkedni, akikkel egyezik a hobbim, de nem, ott se jött össze, ott megvolt a téma, de utána ők is szépen elpárologtak.

2013. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14-es: Amúgy becsülöm ezt benned, legalább te normális vagy ezen a téren! Nem értem a rendes, de "bekeményítő" lányokat sem. Mert mintha nem tudnák, hogy milyen problémát okoznak ők ezzel. Pedig okoznak. Én pl. ki tudok tartani a stílusom mellett, pedig engem is ér támadás lányoktól, mikor megmondom nekik, hogy mi a baj. De nem izgat már.
2013. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!