Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ismertek a környezetetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek a környezetetekben olyan 18 év feletti lányt, akinek bejönnek ezek az alig 50 kilós, alacsony cukinak, aranyosnak tartott srácok? Aki ilyen fiúkra bukik az mennyire lehet normális?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 12:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy kb. ilyen kiállású férfi tetszik, de ő már jóval 30 feletti. Mondjuk azt nem mondanám rá, hogy "cuki" - az olyan gyerekes! És nem a testalakja miatt akadt meg a szemem először rajta.
2013. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
jah és szerintem tök normális vagyok
2013. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, hisz sok alacsony, vékony "cuki" srác van. Akiket én ismerek, azoknak nincs barátnőjük, de sok barátjuk (köztük sok lány) is van.
2013. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
(Ennek a férfinak sincs barátnője, akiről a #1-nél írtam.)
2013. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Ismerek nem egyet... de ők leszbikusok... :D
2013. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A mondat első fele igaz több ismerősömre, de a "cuki" meg "aranyos" dolgot felejtsd el. A nőknek általában férfi kell, nem "cuki" kisgyerek.
2013. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az már régen gáz, ha egy férfira a "cuki" jelző illik :-P
2013. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ja, nekem is az 50 kg-os pasasról inkább a cuki és aranyos ugrik be, mint egy férfi :D
2013. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Te vagy az Király L Norbi?
2013. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én is ötven kiló között mozgok de nem érzem magam cuki fiú nak szerintem nem attól lesz valaki férfi hogy 80 kg ez az alkatom nem tehetek róla ez van....
2013. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!