Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már nálatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már nálatok a "kínos csönd" egy randin?

Figyelt kérdés
Ha egy lánnyal vagyok, attól félek a legjobban, ha kifogyok a mondanivalóból, hogy nem tudok mit mondani. Általában tudok rögtönözni baromságokkal, pl ami velem történt. De mi lesz, ha egyszer tényleg előfordul, hogy nem tudok semmit se mondani? Általában nem vagyok egy egy dumás pasi, de nem is néma. Csak azt szeretném kérdezni, hogy a lányok hogy fogadják ezt, milyen reakcióval? Annyit sejtek, hogy nem örülnek neki:S
2009. szept. 5. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

egyébként nem baj,ha néha csönd van, nem kell mindig beszélni, főleg nem olyanról, ami "baromság", és amint azt te is észrevetted, nem nagyon érdekli őket (őt)...én pl nagyon nem szeretem, ha a srác (msn-en is!) tök összefüggéstelenül ír/mond dolgokat, csak azért,hogy mindig szó legyen valamiről. Ne beszélj mindig ugyanarról (pl elmondhatod,hogy focizol, de a legtöbb lánynak ennyit elég tudni róla, ha érdekli, kérdez ő magától is, de akkor is vedd észre,hogy mikor elég a magyarázatból...), és próbálj olyan témát választani, ami a lányt is érdekli. 17 L

2009. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanugy ahogy te. miért kéne a másik felet szorakoztatnod? nem ez a dolgod.. nem véletlen hivjak társnak és nem ugy hogy urnő akit szolgálsz
2009. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordult már és hát ja, elég kínos tud lenni. Plusz mikor a lányon is azt látod, hogy kínos neki ez a csend, holott előtte tök jól eldumáltunk. :S
2009. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csókold meg. Az majd nem lesz unalmas. :)
2009. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!