Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha a randikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a randikon kicsit rámenősebb, tapadósabb, tökösebb lennék és mondjuk megölelném meg megcsókolnám hirtelen a lányokat én ronda fiúként, akkor lehet, hogy beizgulnának tőlem? Van valakinek ilyen tapasztalat esetleg ronda srácként?

Figyelt kérdés
Úgy értem, eddig nem emrtem csak beszélgetni randikon, pedig volt egy lány, aki mindig mosolygott és bár ronda fiú vagyok, mégis úgy érzem, hogy lehet nála érdemes lett volna csókkal meg öleléssel próbálkoznom, talán nem is utasította volna el, vagy ez hülyeség?
2013. febr. 8. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet kapnál egy sallert.:D Nem érdemes nagyon nyomulni a randin. Azt észre veszed a nőn, ha zöld utat ad de, ha nagyon rámenős vagy, akkor ott vége szakadhat a bulinak.
2013. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Első randin, ha egy ilyet csinálnál, nálam lehetnél te brad pitt, akkor is mennél a levesbe. Nem szeretem, ha letámadnak. Szerintem az csak a ribiknek jön be. :D
2013. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NEM hülyeség, szted minek ment el veled?!

Beszélgetni, vagy ismerkedni?! -.-

Igen, lehet ronda vagyok de volt pár barátnőm ahhoz, hogy tudjam a csók nyerő...:) Ha sokat mosolyog, kerüli a tekinteted (félve nézz a szemedbe), valamivel lekőti(valamit birizgál) magát akkor bejössz neki.:)

Ha úgy tesz mintha fázna ölelésre vár. Ha az ajkadat nézi csókra vár.

NEM hülyeség, ha úgy érzed tedd!:)

Merészséget szeretik a lányok, meghát ha már eljött randira akkor valószinüleg nem csak beszélgetésre vágyik, és ha nem adod jelét h bejősz neki, akkor azt fogja hinni hogy nem jöttél be neki, és h csúnyának tartod. Szar lehet. :(

2013. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Na szóval fordítva, de a lényeg úgyanaz.:D
2013. febr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A PUA oldalon ilyen mutatós fiúk vannak? :O

[link]


Egyébként részben, ha már randiztok, lehet, de ne "hirtelen", hanem közelíts és ha nem tiltakozik a lány, folytasd, ha meg leállít, hagyd abba. Ennyi. Az ő ideje is drága. Sokan ott szúrjátok el, hogy nem léptek.

2013. febr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Különben nőként mondom- bejöhet. Ha nem lépsz, talán talál egy helyesebbet. Ha jólesik neki a csók, akkor viszont már kötődni kezd hozzád, minek keresne mást, másnap, ha az a csók kellemes volt, tetszett, élvezte?
2013. febr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megcsókolhatod, max szól ha nem akarja.
2013. febr. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!