Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit tehetne egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tehetne egy alacsony, sovány fiú, hogy a lányok ne utasítsák el a termete, kisfiús külseje miatt?

Figyelt kérdés
Kezdem unni már, hogy mindenhol a magas fiúk tarolnak az életben és az alacsony fiúkat lenézik meg aranyosnak, cukinak tartják, de járni nem járna egy lány sem egy alacsony, aranyos, pici fiúval.
2013. febr. 8. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Jobban érzed magad ha naponta kiírod ezt a kérdést? -.-"
2013. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
90%
Már kezd unalmas lenni, jaja.
2013. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Viselkedhetne férfiasan.

Sokszor azt látom, hogy az alacsony "cuki" fiúk egyszerűen úgy is viselkednek. Sokszor egész apróságok tudnak férfiassá tenni, pl. kinyitod neki a kocsiajtót és nyújtod a kezed, hogy kisegítsd, lesegíted a kabátját, nem a kezét fogod meg, hanem a karod nyújtod... ezek borzasztóan férfiassá tudnak tenni a legtöbb nő szemében.


A párom is alacsony, vékony, viszont az ilyenek miatt iszonyú férfias és szexi. Pedig ezek alapvetően apróságok, semmibe nem kerülnek.

Aztán lehet persze fokozni is a dolgot, tegnap például operában voltam, és minden megbeszélés nélkül megjelent a végén, hogy hazavigyen. Egyrészt örültem hogy nem kell sétálnom, másrészt borzasztóan jólesett, hogy utánajárt, mikor lesz vége az előadásnak, és vette a fáradságot hogy eljöjjön értem :)

2013. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
pua.hu
2013. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Legyél gazdag! Másképp esélytelen vagy.
2013. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
akkor azokra koncentáj amit tusz fejleszteni gyúrni tusz fejleszd az agyad dumád klmpenzálj..
2013. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk viselkedj férfiasan...

Nem egy alacsony hapsit ismerek, akiknek van párjuk, de nem egy ilyen kis ingyombingyomjujmileszvelem hímek, van kiállásuk, pedig se nem gazdagok, számomra még csak jóképűek sem.


Feleslegesen gépeltem mi? xD Nem érdekel, akkor szenvedjetek tovább, nehogy bármit is tegyetek azért, hogy másabbak legyetek! ;)

2013. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szánalmas,hogy ezek még mindig itt tartanak.
2013. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, én erről a leírásról, hogy aranyos, pici, cuki fiú, csak egy kisbabára, vagy egy óvodásra tudok asszociálni, semmiképp nem egy határozott, erős, védelmező férfire.

Ha már eleve te is ilyennek látod és jellemzed magad, mit vársz a lányoktól? Egy édes kis babucinak fognak látni, de ha férfit keresnek, az nem benned fogják keresni és nem a magasságod miatt.

2013. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Keress magadnak alacsony lányt.

Egyébként èn is alacsony vagyok,ès állandóan csak magas fiúkkal talàlkozom. 19l

2013. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!