Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony srácok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony srácok tényleg hátránnyal indulnak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert rengeteg panaszt olvastam itt a magasságról, sok srác panaszkodott, hogy alacsony stb. és ezért nem megy neki az ismerkedés. Persze valahol az én problémám is, mert én is csak ~170 cm vagyok, soha nem voltam nagy nőcsábász, van barátnőm, de nem volt túl sok előtte. Én nem a magasságnak tudtam be, de lehet ezért nem jött minden próbálkozásom össze? 24F

2013. febr. 9. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az is lehetett, hogy egyszerűen nem voltál mindenkinek szimpatikus, de lehet hogy a magasság is közrejátszott, de nem annyira. Szerintem.

17/l

2013. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Nem indulnak hátránnyal. Ne egy 180 cm magas lányt szemelj ki, ennyi.

25/N

2013. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mint említettem van barátnőm! 162 cm magas, de előtte se a nálam magasabb lányokkal próbálkoztam, de mégis sok elutasítást kaptam. Lehet, csak ez a sok hülye kérdés bolondított meg, mert tényleg mielőtt ide fel nem keveredtem, abszolút nem gondolkoztam ezen!
2013. febr. 9. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem feltétlen bár tény,hogy az 170 ill. ezalatt levő pasik ha szeretnének nyerők lenni az életben nemárt szintúgy agyban ill. külsőleg is toppon lenni mint akár egy 175-180-asnak. Igazából nézd meg pl. Tom Cruise...volt,hogy ő is csak álmodozott arról,hogy színész lesz...most meg még a nagyanyám is tudja...oké ez ritka,de ez bizonyítja,hogy semmi sem lehetetlen..de mondok mégjobbat....az a Miami-s sorozat...az a csávó benne még alacsonyabb,viszont olyan jóképű (nem vok bu@i),hogy egyszerűen filmektől kezdve sorozaton át mindenbe beveszik...és biztos a nők sem mondanak neki feltétlen nemet...


24/F

2013. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is alacsony vagyok a magam 170 cm-vel, és engem sem üldöztek halomra a nők.. Szóval van valóság alapja sajnos. Ez egy mai női átlagmagasság sajnos (167-170cm), főleg ha magassarkút is felvesz a nő akkor meg kb fél fejjel alacsonyabb is vagyok náluk. Az alacsony férfiak mindenben hátránnyal indulnak, ez tény, amit el kell tudni fogadni és túl kell tenni magát rajta az embernek..
2013. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem hátrány magasság, mondjuk én 175 cm vagyok, és nem szeretem ha egy srác alacsonyabb nálam ( persze attól még lehetünk jóban, egy csomó fiúbarátom van aki alacsonyabb nálam). De a barátnőim mind alacsonyak, és nekik nem bagyon számít a magasság.
2013. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!