Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furán érzem magam mert egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán érzem magam mert egy nem valami jóképű pasi tetszik. Mi ez? : D

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem, soha sem tartottam jóképűnek. Akkoriban csak barátok voltunk, de valahogy ő mindig többet akart. Már volt 2 randink, és az jár a fejemben hogy "Mi tetszik rajta?" Mert közben meg szeretem hogy jókat lehet vele beszélgetni, a humorát imádom, azt hogy kedves stb. Csak az hogy külsőleg nem tartom jó pasinak, de közben meg vonzó. Most ez hogy van? :D


Ja és pénze sincs, se autója se semmi.


2013. febr. 9. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu :D

Ha te is bejössz neki, akkor szerintem nincs akadálya hogy jobban megismerd.

17/l

2013. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert van a világnak egy hülye elvárása, egy férfiideálja, amit megkapnak a mai csajok készen és ahhoz mérik a pasikat. De te most rögtön rá is cáfolsz, hogy számodra más is lehet vonzó, tehát te ezen felülemelkedtél. Az autó pénz, az miért annyira fontos? Ha 30 évesek vagytok megértem, de egyébként még bármit összehozhat a srác, ez ne legyen szempont!
2013. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Pff és ezt miért kellett megosztani?

Ha csúnyának tartod akkor búj el.

2013. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak olyan dolgok nem tetszenek rajta, hogy a ruhái nem állnak közel az én stílusomhoz, meg hogy a haja olyan mint egy katonának :D (pár mm) pedig régebben hosszabb volt, én nagyon jól állt neki. Meg nem annyira jóképű, de egyébként még az hogy nem jóképű, végülis annyira nem is zavar így jobban belegondolva. Csak hát a barátnők/környezet véleménye...
2013. febr. 9. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnők meg a környezet áááá, ezek téged befolyásolnak? Ha igen pics@ vagy, ha nem egy okos csaj. Válassz!
2013. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ömm hát. Nekem is ez volt azóta már 2 éve járok a sráccal. Már megkaptam,hogy túl szép vagyok hozzá meg,hogy nem néz ki jól. Számomra mégis van benne valami vonzó. Ha hirtelen megölel nem látok nem hallok. Valami tetszik benne nagyon ,talán az erős férfias vonásai a kedvessége a humora az,hogy imádják az emberek. Felnézek rá,igazi férfi határozott magabiztos de velem mégis kedves. És isteni vele a szex! Végre kettesben lehetünk pár óra múlva,várom már! Te se törődj más véleményével kit érdekelnek? 17/L
2013. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szerelem és a vonzalom nem csak a külsőségeken és az anyagiakon múlik. Örülök, hogy van olyan lány aki kezdi ezt megérteni a mai elcseszett világban...

Nem lehet mindenki jóképű sem.

2013. febr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!