Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozásban sikeres srácokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásban sikeres srácokat, férfiakat kérdezek. Ti milyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Kinézetre, jellemre, és életvitelre. Mi vezetett a sikerhez?
2013. febr. 10. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én Kelet-Magyarországon élek és 110 et viszek haza. Ez itt az átlag. Ehhez képest te jó bért viszel haza. Persze ez Pesten tényleg nem túl kimagasló jövedelem.
2013. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Mivel anonim oldal, ezért leírom röviden milyen vagyok a saját szememben és a visszajelzések alapján. Megosztó hozzászólás lesz, mert az emberek egy része nem jól viseli, ha valaki más sikeres, illetve lesznek majd akik nagyképűnek vagy egoistának titulálnak - de bízom benne, hogy több lesz, akinek ez segít. No meg nyilván olyan is fel fog bukkanni, akinek nem fér bele a valóságába amit írok és kamunak titulálja majd.


Meg sem kérdezem mit értesz a sikeres alatt, mert ez egy szubjektív dolog, de ha fel kellett tenned a kérdést, akkor valószínűleg van még mit tanulnod benne :) Sokan írják itt az oldalon, hogy kell a jó kinézet, rengeteg pénz vagy bármi egyéb - de én ezt személyes véleményem szerint és pszichológusként is tagadnám. Sokszor úgy látom, aki ezt írja csak megracionalizálja a valóságot (nekem nem jutott, rossz ember nem lehetek - csak valami külső változtathatatlan oka lehet, mint a külsőm vagy az anyagi hátterem). Ez persze fordítva is működik - ha valaki nem sikeres, akkor megpróbál pl sok pénzt keresni/karriert és azt gondolja majd akkor változni fog a helyzet. Ez nem feltétlenül van így. Nem mondom, hogy ezek nem számítanak, mert nagyon is, de ez csak egy faktor a sok közül.


A legfontosabb faktor az, hogy kommunikálsz a nőkkel. Ez tanulható, fejleszthető - feltéve hogy hajlandó vagy beleölni szisztematikusan annyi munkát, amennyi szükséges ehhez. Akiknek természetesen jól megy a csajozás, azok sem úgy születtek, hanem annyira korán elsajátították a technikákat, vagy annyira régen csiszolják (nem feltétlenül tudatosan, hanem hibázás & korrekció módszerével) a technikájukat, hogy már ösztönösen jön. Honnan tudom? Én sem tudtam mindig jól csajozni, s még ma is bőven van mit tanulnom ezen a téren.


Volt, hogy egy időben egy fizikai kutatóintézetben dolgoztam fizikusként éhbérért (60e körüli nettó) - akkor sem voltam sikertelen a nőknél, pedig a pénzhívők szerint annak kellett volna lennem. Pedig ma van, hogy 7 számjegyű a havi keresetem... Volt, hogy el voltam viszonylag hízva (oké nem rengeteg túlsúly, de ~10 kg biztos volt). De nem voltam kifejezetten sikertelen a nőknél, legalábbis szemben azzal, hogy most kockás a hasam vagy meg tudok csinálni jó pár 1 lábas guggolást, 1 kezes fekvőtámaszt és még sok mást, amire az emberek túlnyomó többsége képtelen... Sok mindent mondhatnék még, ami régen rosszabb volt bennem, vagy amiben ma már egészen jól állok, de nem ezek határozzák meg. Természetesen valamivel vonzóbb lettem a többség szemében ezekkel, de nem ez a döntő.


A döntő szerintem a te belső gondolkodásmódod és értékeid, illetve az ahogy ezeket mások felé kommunikálod. Az előbbi változatlan ahhoz képest, aki 5 vagy 10 éve voltam, az utóbbin én is rengeteget csiszoltam, s minden egyes csiszolás alkalmával picit sikeresebb lettem. Tehát az egész folyamat fokozatos.


A belsőről néhány gondolatot: először is kiemelkedően fontos, a céltudatosság, határozottság, akarat. Bennem ahogy a volt barátnőim mondták, mindig is látszódott, hogy még "sokra viszem", mert alapvetően nem ejtettek a fejem lágyára (intelligencia), s képes vagyok rettentő keményen dolgozni a céljaimért. Vagyis fontos, hogy aki megismer valamilyen tekintetben lásson benned egy potenciált, értéket. S ez közel sem kell minden emberben ugyanaz legyen :) Persze ez még kevés, mert lehet benned is hatalmas ez, ha ülsz a sarokban és azt sem tudod hogy mutasd meg a világnak pl mekkora szíved van.


Azon felül én mindenre és mindenkire kíváncsi vagyok - így lettem fizikus is, meg így vagyok ma sportoktató, rehab szakember, vagy pszichológus. Ezt a mindenre kíváncsi dolog rengeteg mindenben megnyilvánulhat, s nem utolsó sorban autentikusan érdeklődöm az emberek iránt - ha téged érdekel egy nő tényleg, s nem csak azért mert egy puncit látsz benne... akkor azt észreveszik és nagyon imponál nekik (fontos: érdeklődés alatt nem a megfojtod a kérdéseiddel dolgot értem :P). Nyitottság. Hasonlóan kritikus a játékosság - egyrészt a legunalmasabb dolgokat is fel lehet dobni vele, másrészt így a környezeted (köztük a nők is) szívesen töltik majd veled az idejüket, hiszen te egy jó fej ember leszel a szemükben.


Nagyon fontos, hogy ne függj egyetlen dolog kimenetelétől, mert akkor görcsössé, túlságosan akaróvá válsz. Igaz ez a nőkre is - de bármelyik másik emberi kapcsolatra, munkahelyi feladatra vagy bármire. Ha túlságosan kapaszkodsz valamibe, akkor húzod majd magaddal, s ezt a többség erőszaknak veszi majd. Nem azt mondom, ha megtalálod a szerelmed, ne legyenek közös dolgaitok, de legyen meg a saját életed is, amiben egyedül is jól érzed magad és a nő számodra nem egy luk, egy hiány betömködése lenne.


Fontos, hogy adj a környezetednek. Azzal, hogy velük vagy, azzal ahogy megnyilvánulsz vagy élsz. Senki sem szereti az energia vámpírokat - mert el akarnak valamit venni tőlük. Viszont ha adsz (s ez lehet a legkülönfélébb dolog, a pozitív érzelmektől kezdve, amik ragadósak, egészen egy új szemléletig), akkor szeretnek majd a társaságodban lenni, szívesen mutatnak be másoknak. Én rendszeresen (munkámból kifolyólag) motiválok másokat (állítólag ilyen a személyiségem), mutatok új gondolkodási perspektívákat illetve szinte mindig jó kedvem van (ami rájuk átragad). De nem kötelező, hogy ezek legyenek, ez csak pár ötlet. Ha valaki úgy érzi fejlődik a te társaságodban, akkor mindig szívesen lesz veled.


Legyenek világos határaid és ezeket kommunikáld is. Ez a határozottsághoz is tartozhatna, de nem teljesen annak egy alesete. A nők felé pl legyen egy nyilvánvaló értékrended - tudd milyet keresel, mert így könnyebb megtalálni is + ha egy nő úgy viselkedik, ami neked már nem fér bele, akkor szólj rá. Ne letold, csak jelezd korrektül, hogy részedről ez már nem okés. Így egyrészt Férfiként fognak rád nézni, másrészt ezzel egyben nem engeded meg azt sem, hogy manipuláljanak mások (nem feltétlen csak nők :P).


A nyitottsághoz még eszembe jutott, hogy őszinteség. Soha senkit nem csaltam meg (nem is fogok) - mert minek? Ha nem jön már be, akkor lezárom a kapcsolatot és utána kezdek bárki mással valamit. Hasonlóan, nem félek kommunikálni azt sem, ha vágyom valakire vagy szexuálisan felizgat. Sok srác esik abba a hibába, hogy nem képes kimutatni a vonzalmát a nő felé, mert mi van ha elcseszi - de ha soha nem mutatod ki, akkor tutira elcseszed :P Hiszen sosem fogja tudni, ergo soha nem lehet a tiéd. Ráadásul hátborzongatóan bugyi nedvesítő tud lenni, ha nem tolakodóan, de határozottan kommunikálod mennyire bejön ő neked (akár külsőre, akár belsőre).



Most ennyi jutott eszembe, utánam az özönvíz és a fröcsögő/leszóló kommentek. Képet igény esetén küldhetek, vállalom arccal is amit mondtam, de ide ki nincs kedvem rakni.

2013. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tyler913 ***** válasza:
90%

Kinézet: 196 cm magasság,széles vállak,keskeny derék,a konditermi edzéseknek köszönhetően némi izom (bár még messze vagyok a tökéletestől),dús szőke haj,zöld szemek. Emellett szerencsére jóképű is vagyok. Az utóbbi években már jellemző rám az igényes öltözködés,de persze ebben is lehet fejlődni a végtelenségig.

Jellem: csak annyit írok le,ami szerintem a csajozásban releváns. Alapból jellemző volt rám a magas intelligencia,jó szöveg,humorérzék,széles látókör,relatíve művelt is vagyok,és kezdetektől fogva jellemzőm volt,hogy odafigyelek másokra,törekszem bátran és becsületesen viselkedni.


Na,miután ennyit fényeztem magam,azt is le kell írnom,hogy ezzel együtt,ennek dacára K.RVA NAGY LÚZER VOLTAM!

Nem mertem kezdeményezni,jófiúsan viselkedtem,hatalmas megfelelési kényszerem volt,görcsösen féltem a hibázástól,barátkoztam csajozás helyett. Nem is volt nőm baromi sokáig,halvány lila gőzöm sem volt,mit hogyan kell a nőkkel. Szóval a néhány évvel ezelőtti énem a tankönyvi példa arra,hogy jó alapadottságokkal sem hullanak az ember ölébe a nők.


Írták előttem,hogy a női viselkedés megértésére születni kell. Ez nem igaz. SENKI nem születik úgy,hogy ismeri a nőket. De valóban vannak olyan srácok,akik (általában a jobb szocializáció miatt) úgy viselkednek,hogy az alapból tetszik a nőknek- sokszor ezek a srácok azt sem tudják,mit csinálnak jól.

Az én számomra évek hosszú munkája volt,mire meg tudtam változtatni a személyiségem,és rájöttem arra,hogy működik a játék. Ehhez elolvastam egy rakat PUA-könyvet,beszélgettem rengeteg emberrel,elkezdtem figyelni a csoportdinamikát,az emberek viselkedését. Egyre több finomságot vettem észre,megtanultam olvasni az apró mozdulatokból,elejtett szavakból is. De a legfontosabb a személyiségfejlődés volt: az önbizalmam felépítése,az értéktudatom felfejlesztése a csillagos égig,és a folyamatos igény arra,hogy minden nap jobbá váljak testileg/szellemileg/lelkileg. Ezek vezettek a sikerre. Tudnék még írni baromi sok mindent,de nem akarom foglalni a helyet. Ha kíváncsi vagy konkrét dolgokra,úgyis megkérdezed.

2013. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 LeftBehind ***** válasza:
Hát az eddigiek alapján éppen csak makulátlan belső értékekkel kell rendelkezned....fasza! Hová is tettem azt a rohadt kötelet?
2013. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem makulátlan, hanem fejlődő. Minden eltelt nappal egyre jobb és jobb. De ezt a nőktől függetlenül is megtennéd, nem igaz?
2013. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 LeftBehind ***** válasza:

Rohadtul nem! Nem akarok egy 2.Einstein lenni. Elég jó embernek tartom magam,hogy ne akarjak másoknak ártani,megvan a magamhoz való eszem és van egy érdeklődés köröm,amit csinálni akarok. Nincs kedvem 3 diplomát beszerezni és minden főiskolán,egyetemen végigfutni,köszönöm.


A kommunikációról annyit,hogy probléma nélkül elbeszélgetek bárkivel viszont ettől még nem fogok tudni csajozni.

2013. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én egy ismerősömet mutatnám be. 50 feletti, átlagos külsejű pasi, de egy 20 éves cicát is simán kidumál a bugyijából. Nagyon közvetlen, iszonyúan rámenős, hatalmas önbizalma van, és sugárzik belőle valami olyasmi, amitől a nők egyszerűen kényszert éreznek rá, hogy meg akarják hódítani, de ez mindig fordítva történik. Soha senkiért nem adja fel a szabadságát, a sok buta nő meg azt hiszi, na majd neki sikerül...Így aztán egész háreme van.
2013. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!