Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talalkozni szeretnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozni szeretnek egy lanyal, de valamiert felek elhivni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lany, facebookon ismertem meg, azota mar latasbol is ismerjuk egymast. El szeretnem hivni egy setara beszelgetni de valamier felek attol hogy talan el is jon es talan nem sikerul majd jol. Nem is igazan tudom hogy hogy hivjam el, es hogy hova foleg ien hideg idobe. Nagyon izgulok mert meg nem volt baratnom, es nem akarom elrontani, nagyon tetszik a csaj.
2013. febr. 10. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor menjetek korcsolyázni, ha hideg van.
2013. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pálinka ... oldja a nyelvet és bátorrá és legyőzhetetlenné tesz.
2013. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hanyagoljatok a hueseget! En komolyan gondoltam.
2013. febr. 10. 21:00
 4/4 anonim válasza:
Nem kell félni :) csak mondd neki, hogy el szeretnéd hivni őt egy sétára vagy valami ilyesmi. Ha nektek túl hideg az idő ehhez, akkor üljetek be valami nyugodt helyre és kész. Remélem menni fog :)
2013. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!