Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak azért, mert nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért, mert nem vagyok egy hű, de helyes srác, meg 170cm sem vagyok és fiatalabbnak nézek ki a koromnál, kisfiús alkatom van genetikai okok miatt, emiatt máris hátrányban vagyok a lányoknál?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a magassség és a nagy testtömeg a vonzó a lányoknál. Ha egy fiú alacsony, vékonyka is, meg még kisfiús az arca is,akkor már esélytelen is. Élből elküldik a francba. Én ezért szopok és nem tudom már,hogy mit kéne tennemm, hogy keljek valakinek végre.
2013. febr. 10. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
muti képet :D
2013. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Olvasd vissza a 134 657 kérdéseid egyikét, ott már válaszoltunk. Változtatni valamit a külsődön, az luxus, igaz?
2013. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezzel szopok, de nem teszem fel naponta 150x a kérdést máshogy megfogalmazva...
2013. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a jányoknál.
2013. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, íme egy viszonylag normális válasz :DDD

1. A rossz csajokra buksz?! A menő cicababákra vagy azokra akiknek vanpasijuk, vagy a válohatósakra :/ :)

2. Vannak lányok, akik nem szeretik az izomközeg srácokat, és a kisfiúsabbakra buknak ;)

3. Változz egy kicsit! :) menj el fodrászhoz és legyél mindig kedves, nyílt. :)

4. Muti képet! :)

én spec olyan csaj vagyok, aki bukik a kisfiús srácokra ;) :D 16/L

2013. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a kisfiús alkatot lassan, de meg lehet változtatni..

sportolj, kondizz.

És gondold a csaj helyébe magad, összejönnél egy pálcikával?

a válasz: ha választhatsz jobbat is(vagy csak hiszed), hát naná hogy nem.


Neked sem jó, meg másnak sem, akkor tegyél magadért!

Tudom, nehéz elkezdeni bármit is, de elkezdeni a legnehezebb.

2013. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Elmesélem én a történetemet röviden, csak hogy legyen motiváció:

Magasabb srác vagyok, viszont csúnya kövér fiú voltam. Emlékszem egy buliban, még hallottam is, ahogy a csajok azt beszélik a hátam mögött, hogy milyen csúnya vagyok, szegény srác... Gondolhatod mennyi önbizalmam volt, és hogy eshetett ez nekem :)


Nagyjából annyi idős lehettem mint most te, mit tettem ezek után?

Leadtam 25kg-t, vettem az arcomra krémet hogy eltűnjenek a ragyák, most már nem használom, de nem is kell :) Lecseréltem a ruhatáramat, ugye a fogyás miatt, meg stílus váltás.

Eldobtam a szemüveget, kifehérítettem a fogaimat, frizurát váltottam


Jelenleg hol tartok? Bátran hívtam a lányokat most már randira, és úgy érzem végre meg is találtam az igazit, ráadásul nem is akármilyen lány személyében :p


Innentől kezdve csak annyit tudok mondani, minden rajtad áll! Magasságodon nem tudsz változtatni, de a többin igen, az arcod meg egyébként is változni fog, ha tömeget növelsz, és ha kicsit idősebb leszel :)

2013. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor én is elmondom az én esetemet. Én is nagyon alacsony vagyok és ronda. Lefogytam 27 kg-ot, egy lánybarát segített új ruhákat választani, fodrászhoz mentem, törődtem magammal. Ennek ellenére még mind a mai napig nem jutottam el egy randiig sem. Na igen, mert én valóban csúnya fiú vagyok.
2013. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!