Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bár tudom, hogy ronda vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bár tudom, hogy ronda vagyok, mégis időnként tök jó csajok szoktak szemezni velem vagy nézni gyakrabban rám, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy ronda, csak kevés az önbizalmad.
2013. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
töröld le a csurgó nyáladat néha
2013. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy egy néhány szép lány már lerondázott, igaz ők nem is néztek sosem úgy, mint a szép lányok másik tábora.
2013. febr. 11. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert egy férfinál nem feltétlen az számít, hogy milyen "szép" :-P Ezt olyan jó lenne, már, ha megtanulnátok ...
2013. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 4/4

Akkor mégis mi számít?! Magyarázd már meg nekem, mert nem értem. Olyan lányokról van szó többnyire, akikkel nem is ismerjük egymást talán csak egyszer találkozutnk, igaz volt, akivel többször is egy buszon utaztam, de ennyi. Két ilyen lány, akivel gyakran utaztam, szinte mindig nézett valamlyen formában meg piszkálta a haját stb. Mintha zavarba lett volna, csak hát nem értem miért pont tőlem, amikor én ronda vagyok és ők meg jó csajok és bárkit megkaphatnának.

2013. febr. 11. 13:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Férfi nem szép vagy ronda. Férfinak van egy kisugárzása, egy stílusa, egy megjelenése, amire a nők buknak. Minden nőnek más jön be, de alapvetően a férfias, határozott, stílusos forma nyerő általában. És ehhez nem kell hogy szép arcod legyen, vagy kigyúrt tested.

Lehet van benned valami, valami ami sugárzik rólad, egy olyan férfiasság, ami a nők egy részének megkapó.

2013. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy-két lány azt mondta, hogy bájos vagyok meg olyan babapofim van és aranyos vagyok, szóval nem épp valami férfias jelenség lehetek alányok szemében szerintem meg én sem érzem annak magam, inkább egy félénk, önbizalomhiányos kisfiúnak.
2013. febr. 11. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor biztos a pedofil csajoknak jössz be :-P
2013. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb szemezik valaki veled, akkor derítsd ki az okát.
2013. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 habsburg válasza:
Lehet hogy sajnalnak. En is megnezem a ronda pasikat. :D
2013. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!