Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini csajok, miért vonzódtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini csajok, miért vonzódtok jobban az idősebb huszonéves fiúkhoz (20-26)?

Figyelt kérdés
Írjátok meg a korotokat is kérlek
2013. febr. 8. 20:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

mert ezek a lányok "érettebbek a koruknál"

haha

2013. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen, ez a szlogen, h mert ők milyen érettek, de maradjunk annyiban, h a pénz nagy úr:)
2013. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Hozzám még egy fiatalabb nem vonzódott, de ha belegondolok még senki nem vonzódott hozzám. 20/F
2013. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én nem. nekem a legfelső korhatár a 20:D 15/L
2013. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Most a modi minek törölte a kommentem, de komolyan? Csúnya szót sem írtam vagy semmi sértőt. Annyit írtam, hogy különlegesnek hiszi magát sok lány, közben meg semmi háttér ami ezt indokolná. És azért vonzódnak az idősebbekhez mert érettebnek hiszik magukat mint amik. Ebben mi a rossz, de tényleg?
2013. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
9%
mert férfire vágyunk már,nem cuki fiúkákra...
2013. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Az a 26 éves pali, aki 16 éves lányokkal fut, na aztán az tényleg igazi férfi:D

Neeeee....

2013. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

kikérem magamnak engem egyáltalán nem vonzanak h kapcsolatba gondolkodjak. max van szemem és látom h helyes de hülye nem lennék h összejöjjek ennyi időssel.

15/L

2013. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan fiú vagyok,de el kell ismernem,a huszonévesek sokkal többet tudnak már az életről,udvarlásról,férfiasabbak,érettebbek mint a tini fiúk.

Bár amúgy,6-os ha férfi kell a lányoknak akkor miért járnak sokan 50 kilós,kényes páwákkal? Ezt nem értem csak..

17/F

2013. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem vonzanak. Egyet értek az egyik előttem íróval, az a pasi, aki huszonévesen tinikre hajt, már alapból gáz, férfiatlan számomra. Vagy éretlen és béna a saját korosztályához, vagy csak szimplán könnyen akar dugópajtit találni . Egyik sem túl jó. Vannak huszonéves férfi rokonaim, dolgoznak, tanulnak, velük egykorú barátnőik, barátaik vannak, nem az én korosztályom. Nekem a max. a 19 év. 17l
2013. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!