Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő is az a "minden lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is az a "minden lánynak udvarló" típus lenne, vagy ez már többet jelent?

Figyelt kérdés
Olvastam ma itt egy kérdést, csak már nem találom: az olyan típusú férfiakról, akik mindig szinte minden lánnyal flörtölnek, udvarolnak, jó kedvre derítik őket. Szóval van egy ilyen fiú haverom, és csinál olyan dolgokat mostanában, amiről nem tudom eldönteni, hogy még belefér-e ebbe, vagy tényleg tetszem neki. Legutóbb mikor találkoztunk a szokásos 2 puszi utána odahúzott magához és megölelt aztán lenyomott nekem még egy nagy puszit. Elég gyakran fogdossan a kezem mindenféle "ürüggyel", és amikor elköszönünk egymástól utána még hosszan néz és a végén rámkacsint.
2013. febr. 12. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

:DDDDD

Menjetek szobára

2013. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várj amíg nem kapja ki a meredező farkát "Lóra huszár!" elkiáltással.
2013. febr. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
...Valami értelmes válasz esetleg?!
2013. febr. 13. 08:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Te mit szeretnél? Ha több lenne haverságnál, vagy ha nem? Ez azért lényeges, mert ha neked bejön, akkor lehet, hogy kölcsönös a dolog, de az is, hogy többet képzelsz bele ezekbe az apróságokba a valóságnál.

Más haver csajokkal hogy viselkedik?

2013. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy pont ez a viselkedése kezdte bennem generálni az egyéb érzéseket felé. Egy éve ismerjük egymást, de eddig egyáltalán nem néztem rá úgy mint aki több lehetne havernál. Most pár hete csinálja ezt és azóta vettem észre magamon hogy már akkor is gondolok rá, ha nem vagyunk együtt, meg jó lenne ha több is lenne... Más lány haverjaival még nem láttam, úgyhogy nem tudom.
2013. febr. 15. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb, amikor "fogdossa" a kezedet, ne hagyd, hogy elengedje. Ha a pasi zavarba jön, szabadulni akar, vagy idétlenkedni kezd, akkor valamit félreértettél. Ha otthagyja a kezét, akkor... sok sikert!:-)) Hány évesek vagytok?
2013. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hmm bátor ötlet, de kipróbálom =) Már nem vagyunk annyira fiatalok, ő 23 én 26, de a komolyság az még hiányzik belőlünk =D
2013. febr. 16. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Bátraké a szerencse!:D
2013. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így van! És van egy olyan megérzésem, hogy nem fogja rossz néven venni =)
2013. febr. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!