Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azoknak, akik az első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak, akik az első randi (k) után összejönnek valakivel, azoknak mennyire jó/tartós a kapcsolatuk azokkal szemben akik nagyobb hangsúlyt fektetnek a hosszabb ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Manapság találni egyáltalán olyan embert aki hajlandó időt "pazarolni" arra, hogy jobban megismerje a másikat? Mit gondoltok?


A gyakorin többször belefutottam ilyen jellegű kérdésekbe és nagy részben azt olvastam,hogy az emberek pár randi után összejönnek, esetleg már első pár találkozás után le is fekszenek egymással és időpazarlásnak tekintik ha több időt kellene arra rászánni, hogy jobban megismerjék a másikat ( itt most belső tulajdonságokra gondolok). Ritkább volt az olyan hozzászóló, aki lassabban futott volna neki a dolgoknak.

Persze mindenki más, és biztos van olyan is aki 2 találkozóból is úgy gondolja, hogy tudja,hogy összeillenek-e vagy sem,de szerintem nem lehet ilyen rövid időn belül megismerni a másikat. Mármint,hogy milyen a személyisége, a lelke, mennyire megbízható, vagy éppen nem az. Annak azért kell idő.Mi van akkor, ha tévednek, és hetekkel később teljesen más képet ad mint az első 2-3 találkozás alapján?

Esetleg van olyan aki erőltetettnek érzi ezt a fajta ismerkedést ? Mármint,aki úgy érzi, hogy már szinte elvárás, hogy az X. randin legyen valami és ezért nem ismerkedik szívesen?!



2013. febr. 12. 23:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok mint te, de velem összesodort lányok többsége 2 randi után felszívódik.. mivel nem alakul ki semmi bennem 4 óra alatt csupán szimpátia, így nem megyek bele semmibe.


Szeretkezés nálam érzelemhez és szeretethez kötődik. akibe nem vagyok se szerelmes és akit nem szeretek azzal nem fekszem le. Amúgy se tudom nagyra becsülni azt a nőt akit könnyen meg lehet kapni, mert ha én elem eljátssza, eljátszhassa mással is..


mondom ezt 24 éves pasiként..


Én ilyen vagyok, és nem fogok megváltozni! a többségnek sajnos ez kirívó és nem tudja elfogadni. Ez van, ezt kell szeretni.

2013. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ez igaz, a legtöbb lány 1-2 tlaálkozó alkalmával már eldönti mit akar, és ha akkor lépsz, amíg még él benne az ábránd, akkor ki tudod használni. hosszútávon egyik se működik, mert nincs mély alapja egyik ilyen kapcsolatnak sem.
2013. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

" Nincs igazán különbség, annyi hogy ha hosszabban ismerkedsz, akkor lehet, hogy a végén nem lesz belőle semmi. "

Hmm.. Én úgy gondolom, hogy ha tényleg összepasszol két ember, akkor nem az lesz a buktatója, hogy hosszabb időt szántak az ismerkedésre, sőt..Egyre inkább megbizonyosodik róla, hogy valóban az az ember kell nekik. Ellenkező esetben meg valószínűleg nem a kiszemelt volt a megfelelő, és pár hónappal később döbbennek erre rá.

Viszont csak azért,hogy "legalább legyen valami" meg inkább nem kezdek bele kapcsolatba.

Persze a 11:24-esnek is igaza van, hogy komoly kapcsolatban is érheti az embert csalódás, több év után is ,de talán valamennyivel ritkábban. Úgy gondolom, hogy kevés olyan ember van azért , aki huzamosabb ideig fel tud venni egy álarcot. Egy ideig biztosan, de belefárad az ember és aztán csak meg kell mutatnia ,hogy milyen is valójában.

2013. febr. 14. 01:29
 14/17 anonim ***** válasza:

"Viszont csak azért,hogy "legalább legyen valami" meg inkább nem kezdek bele kapcsolatba. "


ezeket pont ez motiválja, bármi csak ne a magány. ahol azon függ a kapcsolat, hogy lefeküdtek már, hosszútávon meg lapos a beszélgetés meg egyéb programok, az a kapcsolat tudjuk miről fog szólni: szex amíg meg nem unjuk.


igazad lehet abban amit írsz, de ha vannak olyanok akik pl 10 éves házasság alatt megjátsszák magukat, aztán megölik a feleségüket életbiztosítás felvételéért... hogy is mondjam, nehéz bízni ilyen világban bárkiben is.

2013. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"igazad lehet abban amit írsz, de ha vannak olyanok akik pl 10 éves házasság alatt megjátsszák magukat, aztán megölik a feleségüket életbiztosítás felvételéért... hogy is mondjam, nehéz bízni ilyen világban bárkiben is."


Azért ez egy elég szélsőséges eset, persze van ilyen is, naponta esnek emberek gyilkosság áldozatává, de akinek már akár csak egyszer megfordul a fejében, hogy megöljön egy embert, az már nem éppen egy egészséges elmére vall, és náluk nehezebb is észrevenni, hogy valami nem stimmel, vagy hazudnak mert olyan természetesen teszik ezt meg, mint ha csak a boltba ugranának el bevásárolni.

Tény, hogy nem könnyű megbízni emberekben , én is hallottam már sok mindent, meg olvastam itt gyakorin is. (Pl. Egy srác képes volt egy évig megjátszania magát,csak hogy megfektesse a lányt meg hasonlók). Viszont egy egészséges ember szerintem nem tudja sokáig megjátszani magát, és azoknál ki lehet szűrni, hogy mennyire komolyak a szándékai, de ilyen esetek is mindig lesznek,mint amiket te mondasz. Sajnos.

2013. febr. 14. 11:57
 16/17 anonim ***** válasza:

"ha hosszabban ismerkedsz, akkor lehet, hogy a végén nem lesz belőle semmi. "

,,azért nem jövök vele össze bármennyire is szeretném,mert nem akarom elrontani a barátságunkat szerelemmel"

Az utóbbit nem írta senki,csak egy általános gondolkodás!

Akik így gondolkoznak azok többnyire a pillanatnak élnek vagy csak sexet esetleg házvezető nőt akarnak és mindegy

nekik milyen a másik.

Igenis,ha egy pasit igazán érdekel egy nő az tud rá várni.Tud rá várni alatt nem azt értem,hogy kizárólag csak a kiszemelt nőt lesi és begubózik.Az nyomja neki szelet.Amikor lehetősége van rá ,akkor odamegy hozzá beszélget vele 10 percet.PL:meglátja a boltban vagy a buszon odamegy hozzá többször is (nem erőszakosan)Esetleg egy kikosarazás után is ad még egy esélyt és megpróbál még egyszer összejönni a lánnyal.Egyszóval próbálkozgat és nem lép vissza egyből.Az érzelmek kialakulásához kell idő.Kikell,hogy fejlődjön.Az olyan kapcsolatok amik így kezdődnek:akarsz velem járni?Nem lesz belőle semmi!

2013. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

,,ez igaz, a legtöbb lány 1-2 tlaálkozó alkalmával már eldönti mit akar, és ha akkor lépsz, amíg még él benne az ábránd, akkor ki tudod használni. hosszútávon egyik se működik, mert nincs mély alapja egyik ilyen kapcsolatnak sem."

Ha tényleg akar valamit,akkor továbbra is él az ábránd benne.Tapasztalat!!!Ha gyorsan elpárolog,akkor az annyit is ért.

Érdemes valamennyi időt szakítani az ismerkedésre,mert azért sok minden kiderül az ismerkedéskor.

33N

2013. febr. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!