Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Akkor is fizetitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akkor is fizetitek a lánynak a kaját/innivalót az első randin, ha nem akartok vele másodikat?

Figyelt kérdés
Vagy akkor nem költötök rá pénzt, ha nem akartok vele több találkozást? Akkor fizesse a sajátját? :D
2013. febr. 13. 20:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Értem. De ha neked nincs pénzed, az nem gond, de a srácnak legyen, mert hát neki kell fizetnie.

Szóval, ha én nem akarok perkálni, az tahóság, de ha te már a legelején tudod, hogy ebből bizony nem lesz folytatás és elfogadod, az nem?

És most tényleg ne az árról beszéljünk, hanem az elvekről.

2013. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Félreértettél:


Ha nincs pénzed, akkor ne hívj olyan helyre, ahol fizetni kell, és ne hozz olyan kellemetlen helyzetbe, hogy nőként nekem kelljen fizetni. Ez tahóság!


Ha nincs pénzed, hívj el sétálni a parkba, hozz otthonról termoszban teát, utána beülhetünk hozzám, és főzök egy teát, vagy sütök gyorsan egy almás pitét... így is én állom a költségeket, de így már nem tahóság, mert séta közben én hívtalak meg.


Tényleg nem érzed a különbséget?


Mint mondtam, nem az értéken van a hangsúly... hanem a gesztuson.


Vagy te egy kolléganődet is csak akkor hívod meg kávéra, ha akarsz tőle valamit?

2013. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindig gyanús,ha egy férfi elhalmoz az első 1-2 találkozás alkalmával. K.b 7 éve mikor egyedül álló voltam,akkor egy férfi a 3.randin bevásárolt nekem és a kislányomnak elég drága dolgokat:nekem 1 parfümöt,1 szempillaspirált,1 szemceruzát A kicsinek egy elég drága csokoládét ,de az még elmegy. 4.randin úgy döntöttem nem akarok vele találkozni többet és akkora hisztit csinált belőle,hogy az katasztrófa.

Egy másik két férfi(külön-külön) az első randin meghívott étterembe és szintén vásároltak a kislányomnak.Ismételten cirkusz lett az elutasításból.

2013. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a 14-es is mondja, sajnos sok férfi van, aki így akar kompenzálni. Valami elcseszett illemszabályra hivatkozva, azt hiszik, hogy egy vagyont kell költeni a nőkre, némi figyelemért. Aztán, ha nem jön össze, jön a rinya, hogy minden nő egy anyagias k*rva. És mivel egyre több ilyen van, a nők is elpofátlanodnak.
2013. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Megkaptam már én is ezt a jelzőt.Voltam én is xar szemét nő aki szívatja a másikat.Valahol a férfi is úgy alakította a szituációt(mindenképp elfogadjam az ajándékot például),hogy az jöjjön le:kihasználtam anyagilag,odaígértem magam,becsaptam,szívattam

Ezeket játszmáknak hívjuk.Egészségtelen játszmáknak.Főleg az orgazmus hiányában szeretnek pasik kompenzálni,meg bűntudat esetén(bűnlevásárlás).Amikor a férfi tudja,hogy ,csak kihasználja a nőt és ne gyanakodjon rá vagy az ajándékért cserébe azt várja:csinálja mindig azt amit ő mond vagy legyen az övé a nő.Nekem volt ezekben részem.Ezekre figyelni kell!Nem a pszihológia könyvben olvastam,hanem történtek velem is és barátnőkkel is.

A jelenlegi kedvesem az öt év alatt rám költött 8000 ft.Lehet sokat mondtam ,de érzem a szeretetét folyamatosan.Terhesen vett nekem 2 tubus terhességi csík elleni krémet.Egy évre is kaptam tőle egy flakon testápolót.Mikor udvarolt egy doboz bob-bont kaptam egy rózsával.

Egy nőnek mindig joga van visszalépni.Senki nem kérte meg őket az ajándékozásra.Az sem igaz,hogy feltétlenül vissza kellene utasítanunk az ajándékot.

2013. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!