Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék elhívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiro113 kérdése:

Hogy tudnék elhívni egy ismeretlen lányt randira?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy el talán nem ismerjük egymást csak annyira hogy köszöntünk egy másnak a buszmegben még faceebokon sincs megjelölve szeretnék tanácsot kérni hogy lehetne elkezdeni.Amúgy egy faluban élünk esetleg van rá mód hogy fészen össze ismerkedjünk (15 éves vagyok de még nem volt barát nőm)ő asszem 14.
2013. febr. 14. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Tetszik a falumban egy lány akivel köszönő viszonyban vagyunk, de nem tudom, hogy tudnám felvenni vele a kapcsolatot. Elsőnek jó az ha bejelölöd fb-n. A te korodban még nem gáz ha rá is írsz egy ismeretlen lányra, szóval nyugodtan. Nálam sajnos más a helyzet.
2013. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen...első lépés, jelöld be facebookon. Aztán ha visszajelölt írj rá,h hogy " szia, miújság", ha nem akar kibontakozni a beszélgetés érdeklődj...esetleg említsd meg hogy láttad a faluban, vagy "milyen napja volt, látott-e mostanság valami jó filmet, sorozatot...stb", ha van közös ismerősötök azokról mindig beszélhettek.Ha már el tudtok beszélgetni facebookon akkor szerintem hívd el sétálni, vagy valamerre...innestől sok sikert :D
2013. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha egy buszmegállóba mentek midnig akkor egyszerűbb ott ráköszönni,hogy "szia,mindig látom te is ezzel a busszal mész.."aztán megkérdezed melyik suliba jár,milyen az a suli stb.Régen facebook nélkül is boldogultak :)
2013. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!