Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek normális lányokkal?

Figyelt kérdés

Lehet hogy bennem van a hiba de én tényleg nem találok egyet sem. Annyiban kellet már csalódnom :S.

A baráti körömben meg csak olyanok vannak hogy egy-egy éjszakás de én nem ezt akarom.

Ha sulimban ismerkedek akkor meg akit ki nézzek magamnak mindegyiknek van barátja :/



2013. febr. 14. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Itt.
2013. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet azért mert a te kordoban még ki akarják élni magukat a lányok, gondolom én, hogy 14-17 között lehetsz. Én normális vagyok, mondjuk engem kis kromban is erre neveltek. 19L
2013. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itt? lányok?
2013. febr. 14. 23:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen itt lányok.
2013. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Itt itt.
2013. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

A gond az, hogy kevés olyan fiú van, mint te, hogy kapcsolatot akar, nem pedig dugást. Ezzel semmi gond, sőt, dicséretre méltó szerintem. Sajnos több olyan fiú van, aki csak dugni akar, ezáltal a mai lányok is félrenevelődtek már teljesen. Az összes egy kis kúrv@ és kevés a normális lány. Ne itt próbáld megtalálni. Feltételezem még gimibe jársz. Fiatal vagy még. Később megtalálod úgyis, mert mindenkinek meg van a hozzá illő párja. Csak meg kell találnia... :)

L/21

2013. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Voltak, akik itt találtak egymásra. :)
2013. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ivan Iljics ***** válasza:

Üdvözöllek a szüzek gyűjtőhelyén!

Valójában az oldal szerverébe beépített funkció a szűzmágnes, így mindenki aki még nem esett át a tűzkeresztségen, előbb-utóbb ezen az oldalon köt ki.

2013. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aki egyedülálló az írhat privit ha gondolja :)
2013. febr. 14. 23:21
 10/14 A kérdező kommentje:
Mint ahogy te utolsó? :D
2013. febr. 14. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!