Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatnám meg, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy ő többet érez-e irántam mint barátság és hogyan adjak finom jeleket, hogy nekem ő többet jelent mint barát?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, és nagyon jól elvagyunk, vannak közös témáink, de nem tudom, hogy ő hogyan tekint rám. Sokszor azt hiszem, hogy csak barátként, mert van amikor úgy beszélget, de azt is tudom róla, hogy nehezen kezdeményez, nincs sok önbizalma. Nekem bejön, de nem akarok kezdeményezni vagy ráhajtani, talán csak finoman adni neki egy lökést, hogy bátrabb legyen és tegye meg ő az első lépést. Mit csináljak? Hogy derítsem ki, hogy ő barátként gondol-e rám, esetleg többet érez?

Kérlek segítsetek!!!

17



2013. febr. 15. 18:18
 1/3 tinirita válasza:
Hát szerintem nem feltűnően kéne bejutni a gondolataiba. pl. felelsz vagy merszez vele és kérdezd meg hogy kibe szerelmes, vagy mond hogy a húgod (ha van)belészeretett és tudnod kell hogy ő kibe vagy valami hasonló ˘-˘
2013. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok :/ 15/L
2013. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Légy vele kedvesebb a szokottnál nézz a szemébe ahányszor megteheted , bókolj neki ,pl:

" Sokkkal rendibb vagy a többi fiúnál akit ismerek."

meg ilyenek :)

sok sikert :D

2013. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!