Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan inditsam be a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan inditsam be a kapcsolatot, hogy ne legyen nagyon nyomulós és feltűnő?

Figyelt kérdés

Az osztálytársammal (lány) nem sokat beszélgetünk, naponta egy keveset talán, de néha mindig vannak oylanok hogy nyakamba ugrik, vagy megérint, megfogja a kezem.

De ne mtudom mit kezdjek, hogy ne legyen nagyon rámenős. Segítsetek lécci, normális válaszokat


2008. jún. 5. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

hàt mi sem egyszerubb ennél ha o kozeledik feléd.ugye megfogja a kezed stb...

ne legyél ràmenos?

sztem ezzel h hozzàdnyul de csak egy kicsit,-s nem is dumàltok sokat-probàlja éreztetni veled h szimpatizàl,de nem a suliban,arra vàrna ha egyutt lennétek csak ti.

Vidd el sétàlni..egyàltalàn nem nyomulos.

vigyél neki vmit csak ne viràgot..mittuom én kabalàt v akàrmit ami ràd emlékezteti majd.

a viràgot késobb majd az inkàbb nyomuloooos.

sziaa

2008. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el strandra. buliba ..ami nem tul feltünő...aztán majd a helyzet hozza.
2008. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdetnek az is jó, ha csak egy kicsivel többet beszéltek, vagy "véletlenül" összefutsz vele suli után, könnyebb beszélegtésbe elegyedni, ha az osztály nem zümmög a háttérben. és akk már egy séta is beleférhet.

Egyébként, titok,de elárulom neked:), hogy ha a lány a nyakadba ugrik,megfogja a kezed, akk tuti bejössz neki, tehát nincs akadálya közelebb kerülni hozzá, csak egy a fontos, hogy ne siesd el!

hajrá!remélem boldogok leszetek!

Ja.. azt akartam még kérdezni, hogy kolisok vagytok? vagy egy városban laktok?

2008. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gimibe járrunk, 9.-be.. és egy városba lakunk (Újpesten)
2008. jún. 6. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Énis aztmondom hogya fürdöbe hivd el és a fürdözés végén megis hivhatnád valamire és utánna egy szájrapuszi vgay az már nagyon nyomulos lenne én nemtudom :S srry ha rosszat mondok
2008. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is ha egy lany hozzad er es nyakadba ugrik akkor tudtodra akarja hozni h bejossz neki es varja h kezdemenyez es elhivd vhova. Szerintem egy seta, vagy sulibol maybe hazakiserni, vagy elhivni fagyizni.. indulasnak. elso alkalomkor meg szajra puszi lehet h tul sok de bucsuzaskent az arcara adhatsz ket puszit es atolelheted, avval a lany tudtara adod h bejon neked. aztan a kesobbieket lehet tovabb fejleszteni... lenyeg ne akard rogton lesmarolni van olyan lany aki nem szereti. En lany vagyok es en nem szeretem, bar helyzet adja mert volt olyan h elso alkalommal megtortent de az kulonleges alkalom volt...
2008. jún. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!