Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem bírom már tovább, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már tovább, egy lánynak sem kellek, szégyelnem kell a külsőmet, mert ronda vagyok és van más is így ezze fiúk?

Figyelt kérdés
Facebookon meg olyan helyeken, ahol nem kell képet mutatnom magamról tök jól el tudok beszélgetni lányokkal, de amint meglátják a képemet már másképp néznek rám a lányok és személyesen is, eddig akárhány lánynál is próbálkoztam mindig elutasítottak, így egyértelmű, hogy a külsőm a probléma és ezért nem kellek egy lánynak sem, már nem is látom értelmét az életemnek, mi értelme élni, ha nem szeret egy lány sem, senkinek sem kellek, amikor mindig is szerelemről álmodtam meg normális párkapcsolatról és később családról, gyerekekről?
2013. febr. 16. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldj magadról képet privátban és megmondom van-e gond
2013. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön?! Egy új haj, vagy esetleg bőrápolás nagyon sokat tud dobni valakin.
2013. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lanyokban is vannak kulsoleg kevesbe vonzoak, miert nem naluk probalkozol?
2013. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1: Miért kellene magáról képet küldenie neked?


A kérdező nem értem mit ért rondaság címszó alatt.


A dumád jó, legalábbis azt olvastam ki a leírásból.


Minden máson lehet változtatni. Sport, nagyobb odafigyelés magadra kicsit lazábbra venni a dolgokat.


Nem feltétlen ide..akár privátban is (inkább abban) írd le hogy szerinted miért vagy ronda..vagy miben tartod magad annak.


A külső nem minden, de egészen kis változtatással is óriási eredményeket lehet elérni.

2013. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban, légyszi
2013. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön.
2013. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!