Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a "szüzességem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a "szüzességem elvételére" egy kevésbé csinos nővel is be kell érnem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és még nem feküdtem le senkivel. Szerintetek elsőre egy kevésbé csinos és nekem belsőleg kevésbé megfelelő nővel is érjem be?
2013. febr. 16. 15:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Menj el egy putriba...
2013. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Majd becsukod a szemed...
2013. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
a kevésbé csinos is megjegyzi majd ha béna voltál v. átlag alatti a farkad.
2013. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz nálad bűntudatot, hogy egy lányt kihasználsz, akkor mehet.
2013. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú 22 évesen még nem voltlánnyal, valószínűleg nem lehet valami jó pasi. Akkor miért is kéne neked jó csaj?!
2013. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%

"Ha egy fiú 22 évesen még nem voltlánnyal, valószínűleg nem lehet valami jó pasi."


Ez úgy ahogy van egy baromság! Lehet külföldön töltött el hosszú éveket.

2013. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

És ugye közismert, hogy külföldön csak hímnemű emberek élnek.



Egyébként tök mindegy, kivel fekszel le először, agyat meg jellemet az se fog beléd pumpálni.

2013. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom nem dolgoztál még külföldön. Mert akkor tudnád, hogy mindenre van időd csak ismerkedni nincs! Még pihenni sincs elég időd!!!
2013. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

hagyjuk már a kulfoldot...senki nem kényszerít rá

kérdező, ne fekudj le azzal a lánnyal...jobbat érdemel nálad. és szerintem se lehetsz egy jó pasi, és ezt nem külsőre értem...

2013. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozóm előttem szólókhoz, 22 éves ismerősöm nekem is van aki szintén nőt csak internetes oldalon, újságban max anyját látta meztelenül. Eleinte arra gyanakodtam tényleg ilyen szerencsétlen, de idő közbe kiderült nagyon magas a követelményei nőkkel szemben, de most már csak azt gondolom hogy azonos neműek izgatják, csak nem adja tudtára.
2013. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!