Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátzónának mi értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ivan Iljics kérdése:

A barátzónának mi értelme?

Figyelt kérdés
Erről a "legyünk csak barátok" dologról kérdezném, hogy ez mi? A nők szerint ez nem rossz?
2013. febr. 16. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó fej vagy, de a külsőd nem vonzó számomra, vagy más ok miatt, de nem tudok párkapcsolatot elképzelni veled.
2013. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem váltottál ki belőlük szexuális vonzalmat, de emberként kedvelik a társaságodat és azt nem akarják elveszíteni. Vagy azért mondják, hogy ne bántsanak meg.
2013. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a lelked kell, de a tested nem


ez a valodi kihasznalas, az ugynevezett baratzona

2013. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legyünk barátok egy udvarias lekoptató sablon szöveg. A barátzóna pedig olyan srácok részére van, akikhez nem vonzódunk szexuálisan, de nagyon jól érezzük magunkat velük egyébként.
2013. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megesik, hogy valakire csak barátként tudsz tekinteni, megbízol benne, számíthatsz rá, támogat (persze, te ezt mint jó barátja, viszonzod is). De a másik fél kicsit gyengédebb érzelmeket táplál irántad. De te képtelen vagy ezt viszonozni, nincs meg sem a szikra, sem a vonzalom, semmi. Pontosan ugyanolyan a szemedben, mint a legjobb barátnőd. Na, ez a barátzóna.

Volt egy ilyen legjobb fiúbarátom. Mindig is bűntudatom volt egy kicsit miatta, mert egy ideig csak női megérzéssel sejtettem, utána már biztos voltam benne- mondta- hogy többet érez, mint barátság. Akármennyire is szerettem és tiszteltem, mint embert, nem tudtam ezt viszonozni, amit meg is mondtam neki. Megvolt a lehetősége a kapcsolat megszüntetésére, ő mégis tovább "kínozta" magát, még jó sokáig. Én nyilván örültem neki, mert mint mondtam, barátként szinte jobb volt, mint a legjobb lánybarátaim. Azután lett egy barátnője, és nekem kijelentette, többet nem tart igényt a barátságomra. Azóta is kb 3szor, ha beszéltünk. Pedig a logikus ebben az esetben nyilván az lett volna, hogy jó barátként megmaradunk, de hát istenem. Meg is értem, természetesen, de azért a barátsága még mindig hiányzik.

Szóval azért ne hidd, hogy csak puszta kegyetlenségből tesz valaki valakit a barátzónába. És nem is előzetes megfontolásból, vagy azért, mert rosszat akarnak. Lehet, hogy önzőség, de a másik félnek is megvan minden lehetősége a kapcsolat megszüntetésére, szóval ha ez a helyzet fennmarad, akkor az nem csak és kizárólag a lány hibája...

2013. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy szerelmet vallott nekem egy lány akihez egyáltalán nem vonzódtam. Én megszakítottam vele minden kapcsolatot.


Akkor jobban tettem volna ha azt mondom neki hogy maradjunk barátok, mert megvan a lehetősége a kilépésre?

2013. febr. 16. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában a nem jössz be szinonimája.
2013. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, a barátzónánál nincs rosszabb, tudom voltam már ott. Üdvözlettel, #8.
2013. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én tinikoromban barátzónáztam a fiúkat, mert elhittem, hogy van fiú-lány barátság. A fiúk sem akartak kilépni belőle, mert reménykedtek. Nyíltan nem vallották be, mit éreznek, csak évek múlva. Jártam az egyikkel, csak hogy ne veszítsem el, óriási hiba volt, nem vonzódtam hozzá, és elveszítettem.
2013. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!