Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kezelitek ilyen lenézően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezelitek ilyen lenézően azokat, akiknek önértékelési problémái vannak?

Figyelt kérdés

Van itt pár srác, akiknek szerencsétlenül alakult az élete eddig, és kialakult bennük az az érzés, hogy ők valami módon kevesebbek, rosszabbak, mint más pasik. Emiatt attól félnek, hogy nem érdemlik meg, és sosem érik el, hogy olyan párjuk legyen, amilyenre vágynak.

Miért nézitek le, degradáljátok őket? Sajnos könnyen előfodrulhat, hogy egy teljesen normális, intelligens, külsőre is igényes ember bizonyos benyomások által ide jut. Erre azt kapja, hogy felszínes, meg keressen magának csúnya lányt, stb.

Nézzetek magatokba. Ti boldogok lennétek olyannal, akiről az az első gondolatotok, hogy "csúnya"?


2013. febr. 17. 00:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
mert gyávák változtatni magukon,az életükön, és a gyávaságot nem tűröm.
2013. febr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy hányszor próbáltak már változtatni?
2013. febr. 17. 01:00
 3/28 anonim ***** válasza:
el vagyok egyedül, és főleg nem igénylem, hogy a gyakorikérdéseken sajnáljanak :D:D
2013. febr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
és néha el ba‌szom az igekötőket
2013. febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

ja-ja.

mert gyávák.

ezért van pl az edzésemen kezdőverés,hogy az ilyeneket kiszűrjük és ne fecsérelje az edző a drága idejét ilyenekre.

ha valaki fejlődni,tanulni akar,akkor azt nem fogja elriasztani 1-2 emberesebb pofon.

2013. febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
mert magukra ismernek akik bejönnek kakaskodni és fáj az igazság nekik ahelyett hogy segítenének neki
2013. febr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Mert, élvezettel pátyolgatjátok magatokat az önsajnálatban.


Nincs kapcsolatim... jajj, mert ...


Rakj rendet magadban, mert erre más nem képes.

Addig ne csodálkozz, ha egy nő nem egy csődtömeget szeretne barátnak maga mellé és kikosaraz, ha ronda, ha szép, ha kövér, ha sovány.


Én se üres cigisdobozért megyek a traffik-ba.

2013. febr. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"Honnan tudod, hogy hányszor próbáltak már változtatni?"


A kiskutya is a próbálgatásba halt bele. :D

Sz*r szöveg ez a "jaj, én próbáltam" dolog. Ne csak próbálgasd, hanem CSINÁLD!


Amúgy én nem nézem le az ilyen embereket, szívesen segítek nekik, ha tudok, viszont párkapcsolatot nem szeretnék velük. Ennyi.

2013. febr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
nekem sem nem voltak ilyen problémáim mégsem állok le még egyet belerúgni hogy te gyáva semmirekellő ez miért van? lehet valakinek nincs annyi önbizalma mint neked. meg hát persze itt mindenki aki ilyen tanácsod ad hogy ne rinyálj milliomos modell 30 centis farkú macho aki soha életében nem kért segítséget mert rossz passzban volt és úgy jött világra hogy tökéletesen tudott csajozni
2013. febr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem a gyávaságón van itt a hangsúly, hanem a LUSTASÁGON

Egyszerüen feljönnek ide sirni és sajnálni magukat hogy sz-*r az életük... de könyörgöm ha ők TUDJÁK hogy sz*r az életük akkor miért nem tesznek ellene? ad1. ad2: itt elpofáz nekik mindenki minden ötletet hogy mit kellene csinálni, és ök nem halglatnak az okosabbra hanem kiraknak egy újabb kérdést, hogy : jaaaj miért vagytok lenézöek az önértékelési hibában szenvedő kérdezökkel szemben??"

B*sszameg a nőknek FÉRFI kell és nem ilyen... Ha erre lenne igényük akkor vennének egy macskát...

Én nagyon szivesen segítek bárkinek aki tölem kérdez valami, megbesézlem vele, diszkrét vagyok, és megköszöni és leglaáb megprobálja megcsinálni... és bejön neki ha tényleg nem egy balfék... Ez a külömbség az lusta és az "önértékelési zavarokkal" küszködők között... hogy aki lusta annak pofázhat ez ember évekig is akár akkor sem fog változtatni magán... mert igy kéynelmesebb ahogy épp van...

2013. febr. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!