Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú elég komoly önérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elég komoly önértékelési gondokkal küzd, s ezek miatt nem mer kezdeményezni valószínűleg sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Csak komoly válaszokat várok, hiszen pszichés eredetű gondokkal küzd, nem hétköznapi félénkséggel, tehát a "szedd össze magad", és a "mindenkit ér csalódás" sajnos nem segít.

Vélemények? Tapasztalatok?


2009. dec. 7. 16:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok és sajnos egyenlőre nem találtam megoldást a problémámra.Sok helyen kértem már segítséget,jártam már pszichológusnál is,de sajnos nem oldódott meg a problémám.Mindenki csak azt válaszolta,hogy magamon igazán csak én segíthetek.De én ettől a szövegtől már falra mászok...:(
2009. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Természetesen a két dolog nem függ össze. Azt hiszem először meg kellene próbálkozni az arc nélküli ismerkedéssel. Ott bátrabb az ember, hiszen valamilyen szinten névtelenül megy az ismerkedés. Amire figyelj, az az, h reálisan mérd fel a hozzád korban, küllemben, személyiségben legjobban passzolókat, h kevesebb csalódás érhessen. A nagyobb a baj és végképp nem megy keress fel akár netem keresztül egy megfelelő szakembert. Remélem segítettem.
2009. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
16:37 az internetes ismerkedésre gondoltam... :)
2009. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
először is magadról E/1be beszélj!Első lépésnek pont jó!!!
2009. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hol laksz?
2009. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
22, bp
2009. dec. 7. 17:27
 7/30 A kérdező kommentje:

16:37: nehéz olyan lányt találni aki megfelelő lenne számomra. de ezt hosszú lenne elmagyarázni, a lényeg az hogy külső alapján átlagosat szeretnék, de belső alapján meg hozzám illőt, ami elég ritka.

internetes ismerkedést már próbáltam egy időben de tapasztalataim szerint nem segített semmiben, csak annyiban volt előnyös hogy jót beszélgettem valakivel.

2009. dec. 7. 17:30
 8/30 anonim ***** válasza:
17:24 vagyok, akkor kicsit idős vagy hozzám :)
2009. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
amúgy sem szeretném ha valaki sajnálatból akarna ismerkedni velem :)
2009. dec. 7. 17:34
 10/30 A kérdező kommentje:
még valami tanács vagy egyéb segítség?
2009. dec. 7. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!