Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy induló párkapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy induló párkapcsolatnál milyen gyakran kell felkeresni a partnert, hogy ne tűnjön tolakodásnak?

Figyelt kérdés
4 napja ismerkedtem meg egy lánnyal komoly kapcsolat céljából. Mind külsőre, mind belsőre szimpatikusak vagyunk egymásnak és komolyan gondoljuk. Milyen gyakran beszéljek vele? Naponta? Két naponta? Egyetemre jár a lány és sokat kell tanulnia.
2013. febr. 17. 09:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Tisztázzátok le előre, hogy beszélgessetek mondjuk este egy órát, mivel tanulni kell stb, szerintem van annyi ideje rád ha akarja igazán.:)
2013. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tegnap 4 órát beszéltünk, de kezdtem úgy érezni, hogy túl sok volt. Hétvégén oké, de hétköznap ennyit nem lehet. És 3 óra után már kezdtem úgy érezni, hogy kifogyok a témából.:S
2013. febr. 17. 09:22
 3/28 anonim ***** válasza:
ezt beszéljétek meg! Félóra, naponta. Aztán majd kialakul!
2013. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2013. febr. 17. 09:38
 5/28 anonim ***** válasza:

Naponta csevej. Annyi kell, de szerintem ezt nem kellene órákban mérni minden nap.

Ellenben a személyes találkozást lehet sűríteni, talán nem csak hetente egy az ideális. S nem feltétlen jelent ez teljes délutánokat. Aztán az idővel ez kialakul szépen.

2013. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

miért kell megszabni?

mi amikor ismerkedtünk a barátommal naponta több órát beszéltünk, és azóta se fogytunk ki a témából (1 éve eddig :D) szerintem az baj is, ha egyszer csak kifogytok.

azóta is minden hétköznap amikor nem találkozunk kb 8 órát beszélünk :)

2013. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6-os ezt valahogy nem hiszem el, bocs. Ő egyetemre jár, nem egy könnyű szakra. Én 150 km-re lakom tőle, 3 napja ismertem meg. Mégis miről lehetne beszélni naponta órákig? Vagy 8 órán keresztül??? Én sem vagyok túl beszédes és ő sem. Én ráérnék vele hosszan beszélgetni, de engem zavarna a tudat, hogy akadályoznám a tanulásban.
2013. febr. 17. 11:15
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja van már 4 napja is, hogy először beszéltem vele így a pontos.
2013. febr. 17. 11:16
 9/28 anonim ***** válasza:

Ahogy jól esik. De ha már most kifogytok a témából 4 nap után...

Mivel egyetemre jár, nem is mindig ér rá gondolom, ezért napi ha 1 óra megvan mondjuk az is jó, pláne ha te soknak érzed a 3-4et és akkor beszéltetek is de nem is olyan sokat.

Én a párommal mindennap beszélek, telefonon kb min. 1 órát vagy ritkán van hogy ennél kevesebbet. Amióta telefonon, hát azóta egyre későbbi időpontban beszélünk, a baj hogy akkor már fáradt, na akkor van olyan hogy elfogy a téma...

2013. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Tegnap a lány is fáradt volt, mikor beszéltünk. Lehet ez lehet az oka, hogy elhalt a beszélgetés a végére.:) Leginkább én kérdezgettem tőle, látszott hogy fáradt és mikor a végén mondtam neki, hogy mára elég lesz, akkor be is ismerte, hogy fárasztó napja volt. Legközelebb ma este beszélek vele, majd kiderül mennyivel lesz dinamikusabb a társalgás.
2013. febr. 17. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!