Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg érdekelhetem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg érdekelhetem, vagy csak nincs más dolga?

Figyelt kérdés
Már 2 alkalommal találkoztunk, lehet mondani randinak. Ma felhívtam hogy megkérdezzem mi újság van vele, mire azt mondta ha van kedvem elmehetnénk valahova ma délután. Szóval ez lesz a 3. találkozónk. De miért kellett az hogy én felhívjam? Ha én nem hívom, akkor ő sem hívott volna fel, szóval nem lett volna találkozó.
2013. febr. 17. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányok nektek semmi sem jó? HA elhívnak az a baj, ha nem hívnak, akkor az. Ki a bánat tud rajtatok kiigazodni? :D Állandóan csak a gyanakvás...
2013. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első tökéletesen leírta.
2013. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De csak fura hogy akkor jutottam eszébe, mikor én hívtam fel.
2013. febr. 17. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszébe juthatsz neki temérdekszer anélkül hogy felhívna. Meg honnan tudod hogy nem akart épp téged felhívni?
2013. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az élet nem tündérmese, mint ahogy a filmekben van. Nem kell mindig várni, hogy tökéletesen a te elképzeléseid szerint alakuljanak a dolgok, de attól még kiforrhat valami nagyon jó. Az előző válaszolók jól leírták. Sok lány azt hiszi, hogy leejti a zsebkendőt, és a pasik rohannak a lába elé térdepelve visszaadni azt. Hülye hasonlat de most ez jutott eszembe :D
2013. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!