Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam a tudtára? Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára? Valóban esélytelen lenne mást találnom?

Figyelt kérdés
Szőke, kékszemű fiú vagyok. 2dikos középsuliban. Nagyon szeretek lányokkal barátkozni velük valahogy jobban megvagyok. nem meglepő, hisz 10 éve csak lány barátaim vannak, a lányos dolgokhoz szoktam. Ez egy egész picit meglátszik a jellememen, ezért mind az öltözködésemen mind az általános kinézetemen meglátszik (ne értsetek félre nem sminkelek meg ilyesmi XD a rózsaszín is távol áll tőlem). Ezért mondjuk rendszeresen meg kapom innen-onnan h "meleg" . a lényeg, hogy 1,5 éve reménytelenül szerelmes vagyok egy lányba, aki szerintem a világon a legszebb teremtés, és csodálatos jelleme van amivel elbűvöl. körübelül 3/4 éve tudom h az érzés egyáltalán nem kölcsönös, és azzal h én felfedtem az érzéseimet elötte, kis híján tönkrement a barátságunk. Amit nagyon sajnáltam volna, mert előtte nagyon elválaszthatatlanok voltunk mert mindig együtt voltunk. Mostanában már egy-egy beszélgetés is soknak számít közöttünk. Nagyon szeretném visszaállítani a korábbi állapotot, mert nagyon jó volt. A többi barátnőm, mondja, hogy szerintük ez simán lehetséges lenne, csak a lány nem akarja, hogy félre értsem ha közeledik (tény h elfelejteni nehezen tudom, mert olyat érzek iránta amit korábban még olyan iránt se éreztem akivel randiztam/jártam is), de tudom h nem történne így, mert "tudom hol a helyem", hogy adjam a tudtára ezt? És valóban "lányos fiúként" nehéz lenne találnom valakit (nagyon jól bánok a lányokkal, nem vagyok félős egyáltalán, megbíznak bennem, jó az alakom és nem panaszkodom a külsőmre...)
2013. febr. 14. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván nem vagyok a te helyzetedben, nem ismerem a kérdéses hölgyet, így aztán nem tudom, hogy mire hogyan reagálna. De ha annyira jó barátok voltatok, akkor talán odamehetnél, és egyenesen megmondhatnád neki, hogy hiányzik a barátsága, és tisztázhatnád vele, hogy nem futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel, tehát nem fogod félreérteni a közeledését.

A másik dolog: biztos vagyok benne, hogy van esélyed párt találni, miért ne lenne? Vannak olyan lányok, akik szeretik a "lányos fiúkat", ahogy te írtad. Nem tudom, hogy ez pontosan mit takar, de szerintem leginkább azt kéne eldöntened, hogy TE milyen lányt szeretnél. Mert igazi nőnek igazi férfi kell. És hogy az légy, az csak rajtad múlik.

Természetesen nem arra gondolok, hogy pukizni kell a lányok előtt, meg bunkónak lenni, stb. :)

De egy férfin látszódjon a maszkulán jellege, a viselkedésed, a testtartásod, a külsőd legyen olyan, hogy az a lány érezze, hogy férfival van dolga!

Nem tudom, hogy mitől vagy lányos, mert nem ismerlek, de gyakorta találkozni mostanában lányos fiúkkal, és azokon a fiúkon a következő hibákat veszem észre:

Ne ringasd a csípőd.

Ne szedegesd a szemöldököd, és még véletlenül se fesd ki.

Húzd ki magad, mint egy büszke férfi, ne görnyedj össze.

Sugározz erőt, önbizalmat!

Ne öltözz úgy, mint valami meleg! Értem ez alatt, hogy pl. hiába van fiúknak is csőnaci, hiába kapható mellbimbóig kivágott póló, egyszerűen ezek a holmik b.zisak! Ne hordj ilyeneket.

Ne fesd a hajad, és hordj valami természetes frizurát, ne összezselézett-agyonformázottat.

Heteroszexuális fiú ritkán beszél úgy, hogy "jó az alakom". Ez tényleg gázos... ne mondj ilyeneket, ha úgy gondolod, tartsd meg magadnak.

Ne "szép" akarj lenni, a szépséged hagyd meg a lányoknak, egyszerűen ápolt legyél és férfias.


De mondom, én nem ismerlek, ezért azt tudnám javasolni, hogy valamelyik lánybarátod segítségét kérd, akiben bízol annyira, hogy nem beszél ki, és segít kiküszöbölnöd azokat a dolgokat, amik lányossá tesznek.


Remélem, tudtam segíteni.

2013. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ö... bocsi, korrigálnom kell: az előbb azt írtam, a szépséged tartsd meg a lányoknak, de úgy értettem, a szépséget. Bocs.
2013. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!