Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves leányok! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves leányok! Ti hogy viszonyultok az olyan fiúkhoz, akik igényesek, mégis eltérnek a divattól, sőt ellene vannak? (Kérdésed rövid, magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
én egy ilyen fiú vagyok. Nem vagyok ápolatlan tahó, sem ronda, sportolok, rajzolok, zenélek (tanulmányaim nem a legjobbak, lusta vagyok :( sajnos), de pl öltözködésben a fekete, bő cuccokat preferálom, kemény zenéket hallgatok (darkstep, metal, dubstep), túl nagy a pofám néha. Emellé 176 cm vagyok, 70-72 kg, ja és nem az az ivós drogos típus :D nektek ez lényeges? Bejönnek ilyen tulajdonságok? Vagy álljak be a "raj" fiúkák sorába, és akkor több esélyem lenne a lányoknál? (15éves vagyok)

2013. febr. 17. 22:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Tehát akkor te a rocker-metálos-féle divat szerint öltözöl... -.-'
2013. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Hanariko ***** válasza:

Nem olvastam végig a komennteket, de ne állj be a "raj" fiúk sorába. Nem zavar, ha nem a mai "trend" szerint öltözködik a pasi, ha attól még (ahogy írtad) igényes meg minden... plusz zenélsz, rajzolsz *w* a kemény zene kicsit nekem... khm, szóval nem zavar, ha nekem nem kell hallgatnom. A túl nagy pofa.. hát azzal védjen meg engem és akkor rendbe van. Nem ivós, drogos, nagy előny :D

Kicsit fiatal vagy, DE MEG NE VÁLTOZZ!!!!!

2013. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
intelligens kommentelők, köszönöm az értelmes válaszokat^^
2013. febr. 18. 16:51
 14/23 Doruss ***** válasza:

Szerintem semmiképpen se állj be a sorba. Az a jó, ha egyedi vagy. Valahogy mindig vonzódtam az olyan emberekhez, akik kicsit kilógnak a sorból, talán mert én is kicsit olyan vagyok. Meg amúgy is, ha valaki nem önmaga, az nagyon látszik rajta, nagyon gáz. Szóval legyél csak önmagad egész nyugodtan ;)

16/L

2013. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nekem igen szeretem az ilyen fiúkat
2013. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
huh oké...akkor a rajcsávó kilőve :)
2013. febr. 19. 06:42
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy kezd el keresni a Cöxpon, Gyár, Yuk közönségét. Straight egde, és industrial körökben gyorsan találsz ismeretséget lányok közt is. bár ez a szcéna inkább huszonévesekből áll, de azért mindig van frissítés.
2013. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
sajnos szegedi vagyok :/ de ezek milyen közönségek? Industrial mint zenei style? Vagy mii???
2013. febr. 20. 15:28
 19/23 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad. Egyébként a fiúk általában később válnak kapcsolatra alkalmasaknak, ne izgulj ha még nem lesz barátnőd. Ez nem a stílusod miatt lesz.
2013. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
utolsó: hogy van ez??? Társasági, nyitott ember vagyok ha erre célzol..de a lányok se panaszkodhatnak...milyen érettek lehetnek ők akkor, ha az ilyen húszéves elkényeztetett páwákat nézik meg már 13-14 évesen?
2013. febr. 20. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!