Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy amikor egy német csajt leszólítottam, mert azt hittem magyar csaj (szépsége simán elérte a hazai színvonalat), akkor ő sokkal kedvesebb, mosolygósabb volt velem, mint a magyar lányok?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy én a külföldi csajoknak jobban bejövök, mint a hazaiaknak?
2013. febr. 21. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert aranyos voltál neki, és zavarban volt mert nem értette hogy mit mondasz.
2013. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
El volt tévedve, s megörült hirtelen, nem tudta, hogy nem tudsz dajcsúl....
2013. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Pedig ritka a német szép nő....

Amelyik szép arról kiderül hogy nem német vagy "félvér"

2013. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

A külföldiekkel általábban kedvesebbek az emberek... Mert jó arcukat szeretnék mutatni, gondolván hogy ezzel az egész népük jobb színben tűnik majd fel... Pedig nem.


Kivéve ha bevándorlókról van szó, azokkal nagyon bunkón bánnak.

2013. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Hülyék vagytok! Sok szép német nő van! A kérdezőnek eg annyit csak meglepted de ha értette volna mit gagyogsz neki lenézett volna mint a magyarok.
2013. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sok szép német nő?

Én is itt élek és nem ezt tapasztalom....

2013. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, hát viszonyítás kérdése. A belgákhoz meg a hollandokhoz képest az utolsó takarítójuk is szépségkirálynő, de az átlag (nem plázaribi meg divathóbortos) magyar csajokhoz képest semmik :D
2013. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Errő' van is egy élc


"Ki nyerte meg a belga szépségversenyt? - Senki"


:D De a hollandokkal is el lehetne sütni - régenlehet jól néztek ki, de mióta tombol a neoliberalizmus meg a hypsterezés azóta nem.

2013. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De ilyen kis pici, cuki szőkes csaj volt, kb. 15-16 évesnél több tuti nem volt. Pont az ilyen csajok a gyengéim a kis picik, olyan kis cuki volt. *-*
2013. febr. 21. 12:23
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Mert máshol nem olyan beképzeltek és bunkók a nők, mint Magyarországon.
2013. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!