Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szánalmas? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szánalmas? Vagy csak tényleg megszerettem? (L20)

Figyelt kérdés
van egy fiú (21), egyszer beszéltem vele, nagyon megkedveltem és csak miatta tervezek elmenni egy buliba, mert elvileg tuti, hogy ott lesz. Amúgy régebben össze akart volna jönni velem, de elutasítottam, most meg csak ő van a fejemben. Ő azt mondta, hogy keressek valami normálisabb srácot helyette, de nekem csak ő kéne.
2013. febr. 22. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Az a szánalmas, hogy ilyeneket kérdezel...
2013. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
no comment....
2013. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A.Romanov ***** válasza:
Inkább az hogy visszautasítottad most meg ő kell
2013. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mért utasiottad ell O.o mostmeg kell ezek után a fiú helyébe picit kecilennék de az énvagyok :)
2013. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas,inkább elég meggondolatlan.
2013. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne piszkáljátok már a csajt. A szerelem már csak ilyen, hol lassan, hol gyorsan jön-megy, megy-jön, ezt nem lehet meggondolni. :)
2013. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha mindenkinek van választása egyszer elutasítottad de sztem nme baj ha most meg rajta jár az eszed de ezt tudatosítsd vele. Ne higgye azt h azért akarsz járni vele mert éppen most dobott a pasid és kell vki helyette. 17L
2013. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!