Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a fiúnak hogy még nem szeretnék csókolózni? Ez sértő?

Figyelt kérdés

Már szeretne engem megcsókolni, de én nem érzem készen rá magam. Ha bepróbálkozik mit tegyek?

És nem sértődik meg ha megmondom hogy még ne?


2013. febr. 22. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nagyon szarul fog neki esni. Ezt gondolom legbelül te is tudod. Én is nagyon szomorú lettem, a jó hangulat 1 másodperc alatt borús lett, alig szóltunk egymáshoz utána. Mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok?
2013. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk még együtt, 1 igazi randink volt, meg egy haveri találkozó. Az még nem volt randi. Én 21 vagyok, ő 22.
2013. febr. 22. 20:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban, hogy meg fog sértődni. De.. gondolom csak nyelves csókot nem szeretnél, ugye? Szájrapuszit azért engedhetsz neki. Így szerintem nem az fog lejönni neki, hogy elutasítod, hanem látja majd, hogy tényleg annyi az egész, hogy még nem állsz készen rá :)

18/L

2013. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaj, én egyből arra gondoltam, h biztos vmi 11-12 éves csajszi vagy... De akkor miért nem akarsz vele csókolózni? Nem tetszik?

3-mas voltam

2013. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tetszik, de nem annyira....Ő nagyon rám van kattanva. Mondjuk én is bírom, de én lehet azzal is kiegyeznék ha csak barátok lennénk :S
2013. febr. 22. 20:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Hallgass a szivedre, hiszen a napnál is világosabb, hogy nem ő neked a nagy Ő. Amúgy a külső nem minden. :)
2013. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg az még vele a bajom, hogy néha olyan bunkó...Nem mindig, mert néha olyan kis aranyos, de máskor meg kijön belőle 1-2 mondat amikor csak fogom a fejem hogy ekkora p*raszt hogy lehet.
2013. febr. 22. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell tovább ragozni. :) Szép barátság lesz ez, ha többet érez. XD
2013. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NE mondd, hogy legyetek barátok. Hacsak nem akarod, hogy szenvedjen.
2013. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Veled bunkó,vagy másokkal?:)
2013. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!